Opinie o Nas

Przed użyciem skonsultuj się z farmaceutą. Wszystko, czego nie wiedziałeś o lekach

  • -30%
  • Zapowiedź

Dostępny od:

27,99 zł 39,99 zł Oszczędzasz 12,00 zł

Zamiast pytać wujka Google’a − po prostu przeczytaj tę książkę!

Aż 92% dorosłych Polaków sięga po leki bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Mimo że z niewieloma substancjami wchodzimy w tak bliski kontakt, zazwyczaj mało wiemy na temat tego, co dzieje się w naszym organizmie po zażyciu tabletek, kapsułek, drażetek, syropów, po zastosowaniu plastrów, sprejów, kropli lub maści.Christine Gitter, farmaceutka z ponad 20-letnim stażem, pomoże ci zrozumieć najtrudniejsze informacje, które nie zawsze są oczywiste nawet dla lekarzy:
  • Czy to, co złączone w tabletce, a czego często nie możemy przełknąć, powinniśmy rozdzielić, zmiażdżyć, w czymś rozpuścić? To ważne dla chorych na nadciśnienie.

  • Czy bezpieczne jest łączenie leków z alkoholem, kofeiną, mlekiem lub… słodyczami? Ucząc dzieci przyjmowania medykamentów ze słodkościami, dajemy im przecież wyraźny sygnał, że to słodycze.

  • Jak unikać niebezpiecznych interakcji między pokarmem a lekami i kiedy najlepiej przyjmować leki?

Przed użyciem skonsultuj się z farmaceutą Christine Gitter to najbardziej rzetelna książka, napisana prosto i humorystycznie, którą możesz przeczytać w całości lub dawkować sobie małymi rozdziałami. Przedawkowanie lub zbyt niskie dawki są praktycznie niemożliwe.


Więcej informacji
Data wydania 2 wrz 2020
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Przed użyciem skonsultuj się z farmaceutą. Wszystko, czego nie wiedziałeś o lekach
Twoja ocena
Ocena ogólna