Przetaina

  • -33%
  • nowość
  • Bestseller
  • Polecamy
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,25 zł 49,90 zł Oszczędzasz 16,65 zł

„Przetaina” to kolejna z powieści w dorobku popularnego pisarza Andrzeja Pilipiuka. Kup ją w atrakcyjnej cenie na stronie księgarni internetowej Świata Książki.


Wyruszając w nieznane


„Przetaina” to kolejna z powieści mistrza polskiej fantastyki, czyli Andrzeja Pilipiuka. Tym razem pisarz przenosi nas do odległej krainy, gdzie stosunkowo spokojny żywot wiodą plemiona czczące na co dzień Boga o Stu Twarzach i jego córkę Nefem. Ich pozbawioną większych trosk egzystencję przerywa jednak informacja o nadciągającym kataklizmie, który zmiata z powierzchni ziemi wszystko, co napotka na swojej drodze. Ratunkiem okazuje się ucieczka daleko w głąb kontynentu. W podróż mającą za zadanie znalezienie miejsca idealnie nadającego się do nowego życia dla plemion wyrusza kilku śmiałków, wskazanych przez przepowiednię. Droga okaże się jednak zdecydowanie mniej bezpieczna, niż początkowo to sobie zaplanowali…


Czy każde z plemion czeka przerażający koniec? A może uda im się znaleźć bezpieczne schronienie i rozpocząć swoje życie na nowo? Odpowiedź może zaskoczyć niejednego czytelnika…


Andrzej Pilipiuk – życie i twórczość


Andrzej Pilipiuk to pochodzący z Warszawy popularny twórca literatury fantastycznej. Największą popularność przyniosła mu seria prześmiewczych książek poświęconych życiu i przygodom Jakub Wędrowycza – wiejskiego awanturnika, pijaka i samozwańczego egzorcysty, obdarzonego jednak szeregiem magicznych zdolności. Pozwalają mu one zarówno na zdejmowanie klątw z nieszczęsnych mieszkańców pobliskich miasteczek, jak i walkę z najgroźniejszymi stworami – nie zawsze jednak zakończoną sukcesem.


Pilipiuk z wykształcenia jest archeologiem, a zdobytą podczas studiów wiedzę chętnie wykorzystuje w swoich utworach. Przez pewien czas aktywnie angażował się w życie polityczne, bezskutecznie kandydując kilka lat temu do sejmu czy Parlamentu Europejskiego. Żonaty, ma dwójkę dzieci. W wolnych chwilach rozwija swoją pasję numizmatyczną oraz zbiera meteoryty.


Pisarz ten może pochwalić się również w swoim dorobku aż 10-krotną nominacją do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, uznawanej za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień na arenie rodzimej literatury. Ostatecznie otrzymał je w 2002 roku za opowiadanie pt. „Kuzynki”.Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Przetaina
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.