Przyjaciele Gramatyki i Ortografika. Klasa 2

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
14,00 zł 15,00 zł Oszczędzasz 1,00 zł
Książka, którą macie Państwo przed sobą zawiera ćwiczenia i zadania do nauczania i uczenia się ortografii i gramatyki w klasie drugiej.
Proponujemy zestaw ćwiczeń do wykorzystania na lekcjach, w domu oraz na innych zajęciach do zdobywania i doskonalenia wiedzy w danych obszarach. Ćwiczenia są tak skonstruowane, aby umożliwiły dziecku samodzielne ich wykonanie bez lub z instrukcją osoby dorosłej.
Książka składa się z dwóch części - gramatycznej i ortograficznej. Dziedziny te nie należą do najłatwiejszych, dlatego pomagamy dzieciom odnieść sukces. Zawiera ona ćwiczenia grafomotoryczne, krzyżówki, zagadki, rozsypanki, plątaninki, dzięki którym dzieci poznają i utrwalą zasady ortografii i gramatyki. Aby ułatwić naukę, na końcu każdej części znajdują się wykorzystane w ćwiczeniach reguły, słowniczek ortograficzny oraz słowniczek, który uzupełnia samo dziecko. Każdą mniejszą część ortograficzną zamyka karta ' Sprawdź się sam " dla uzyskania informacji, co dziecko już opanowało. Na każdej stronie znajdują się słoneczka, dzięki którym dziecko dokonuje oceny swojej pracy. Środkowe kartki książki, to kolorowanki zawierające mandale, które rozwijają spostrzegawczość i motorykę dziecka.
Reguły podajemy w sposób przystępny i łatwy do zapamiętania, czego efektem będą dobre oceny w szkole jak i dobra zabawa z Gramatyką i Ortografikiem.
Najważniejsze są systematyczne ćwiczenia.
Przyjemnej zabawy z Gramatyką i Ortografikiem
życzą Autorki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Przyjaciele Gramatyki i Ortografika. Klasa 2
Twoja ocena
Ocena ogólna