Przyroda. Szkoła podstawowa klasa 6. Zajęcia warsztatowe. Część 2. Przyroda z pomysłem (2014)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
7,30 zł

Nauka przez doświadczenie jest zgodna z założeniami nowej podstawy programowej nauczania przyrody i umożliwia szóstoklasiście lepsze zrozumienie procesów zachodzących we Wszechświecie.

Zeszyt zawiera te same działy tematyczne co podręcznik i zeszyt ćwiczeń Przyroda z pomysłem. Zajęcia warsztatowe składają się z obserwacji i doświadczeń, które uczeń przeprowadza samodzielnie w pracowni przyrodniczej po zapoznaniu się z wyjaśnieniami i informacjami zamieszczonymi w zeszycie Wskazówki zawarte w częściach 'Co zaobserwujesz' i 'Wniosek' ułatwią mu przeanalizowanie wyników i wyciągnięcie najważniejszych wniosków. Trudniejsze polecenia lub pytania oznaczono gwiazdką. Warto do nich sięgnąć, by zdobywać wiedzę dzięki własnej aktywności i umiejętności niekonwencjonalnego myślenia.

W części drugiej warsztatów do klasy szóstej proponujemy następujące tematy zajęć: Szukam zależności między klimatem a życiem w strefie umiarkowanej i zimnej, Wykonuję pomiary masy i objętości oraz Badam tarcie i opory ruchu.

Komplet dla dziecka na rok nauki w klasie szóstej:

2 części podręcznika
2 części zeszytu ćwiczeń
2 części zeszytu Zajęcia warsztatowe
atlas przyrodniczy

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Przyroda. Szkoła podstawowa klasa 6. Zajęcia warsztatowe. Część 2. Przyroda z pomysłem (2014)
Twoja ocena
Ocena ogólna