Przywidzenia (Digipack) (nw)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
37,00 zł Oszczędzasz 3,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 33,00 zł.

Balansująca od lat między kabaretem a liryką Basia Stępniak-Wilk śpiewa tym razem o tym, co może się przywidzieć na jawie i we śnie. Trudno nazwać jednak ten krążek sennym - jeśli o śnie bowiem mowa, to raczej w kontekście nieprzespanych nocy, liczenia rozbrykanych owiec czy zdejmowania koronkowej nocnej bielizny, a wyciszone na pozór  "Ale to minie" czy "Kleks" poruszają tak bardzo, że nie sposób po ich wysłuchaniu zasnąć. Czwarta już solowa płyta krakowskiej śpiewającej poetki zaskakuje zresztą nie tylko przewagą tekstów "z przymrużeniem oka" nad lirycznymi, ale też bogactwem aranżacji, którą przygotował Marcin Partyka. Instrumentarium - z charakterystycznym już dla brzmienia piosenek Basi fagotem - poszerzone zostało o sekcję dętą i smyczki (Kwartet Art Deco). Tradycją płyt Basi Stępniak-Wilk są duety - na CD "Słodka chwila zmian" Grzegorz Turnau śpiewał wraz z autorką "Bombonierkę", na CD "Obce kraje" pojawili się Wojciech Mann i Andrzej Poniedzielski. Tym razem piosenkę "Żniwna" o wspólnym spacerze wśród łanów dojrzewającego zboża śpiewa wraz z Basią Artur Andrus.
 
Wizję okładki opracował wybitny malarz Iwo Birkenmajer, podarowując "Przywidzeniom" m. in. swój obraz "Konstrukcja wspomnienia", a zatem nie tylko słuchanie, ale i oglądanie tego albumu jest prawdziwym spotkaniem ze sztuką. Spotkaniem pełnym zamyśleń, wzruszeń i przywidzeń, ale jak zwykle u obdarzonej głosem pełnym słońca Basi - spotkaniem pełnym uśmiechu.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Przywidzenia (Digipack) (nw)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. U Barbary
2. Sto nie wiadomo ile owiec
3. Bo nocami
4. Przywidzenia
5. Hotelowa chwila
6. Kleks
7. Statystyczna
8. Żniwna
9. Wesołe miasteczko
10. Nie szkodzi
11. Morelowe misie
12. A gdyby
13. Za mym oknem
14. Ale to minie