Pucio u lekarza

  • -34%
  • Zapowiedź
  • Polecamy
 

Dostępny od:

2022-08-24

2022-08-24 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
19,67 zł 29,99 zł Oszczędzasz 10,32 zł

„Pucio u lekarza” to kolejna z części bestsellerowej serii książeczek dla dzieci pt. „Pucio”. Ten i inne utwory autorstwa Marty Galewskiej-Kustry kupisz na stronie Świata Książki.


Z wizytą u lekarza, czyli kolejna odsłona z uwielbianej serii dla dzieci „Pucio”


„Pucio u lekarza” to najnowsza książka z bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry o rezolutnym chłopcu Puciu. Książeczka pozwala oswoić najmłodszych z lękiem przed pierwszą wizytą u lekarza. Sięgnij po nią, jeśli Ciebie i Twoją pociechę w najbliższym czasie czeka wyprawa do przychodni lub szpitala. Z pewnością rozwieje ona wiele wątpliwości, jakie zwykle pojawiają się w głowie kilkulatka przed tego typu wydarzeniami.
Pewnego dnia mały Pucio budzi się mocno osłabiony. Bardzo boli go głowa, męczy go katar, a kaszel staje się coraz bardziej nieznośny. Decyzja zapada niemal natychmiast i chłopiec jak najszybciej musi udać się do doktor Ani. W gabinecie dostaje bardzo ważne zadanie. Musi uspokoić smoka, który obawia się badań lekarskich. Pucio spisuje się na medal i razem ze smokiem zostają dokładnie przebadani przez panią doktor. Diagnoza jest prosta: chłopiec lekko się przeziębił. Jeśli jednak będzie codziennie przyjmował leki oraz stosował inhalacje, po kilku dniach po chorobie nie powinno być ani śladu. Tak też się staje. Po niedługim czasie Pucio wraca do pełni sił i znów może psocić na całego!
Książeczka „Pucio u lekarza” została wzbogacona w szereg kolorowych ilustracji autorstwa Joanny Kłos – absolwentki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz właścicielki pracowni lalek Kalikayo.


Marta Galewska-Kustra


Doktor nauk humanistycznych, specjalistka w zakresie logopedii i pedagożka dziecięca. Obszar jej zainteresowań skupia się wokół terapii opóźnionego rozwoju mowy u najmłodszych oraz badań nad kreatywnością. Autorka bestsellerowych „Wierszyków ćwiczących języki, czyli rymowanek logopedycznych dla dzieci”. Największe uznanie małych czytelników przyniosła jej jednak seria książeczek dydaktyczno-logopedycznych dla dzieci pt. „Pucio”. Pierwszy z tomów cyklu – „Pucio uczy się mówić” – został opublikowany w 2018 roku. Od tego czasu na rynku wydawniczym ukazało się kilkanaście innych utworów poświęconych przygodom Pucia. Część z nich została przetłumaczona na język ukraiński.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Pucio u lekarza
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.