Race to Fire Mountain (Future Hero 1)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
42,90 zł
The first book in a major new series: FUTURE HERO - featuring high-octane adventure, perfect for fans of Black Panther!
Destiny is Calling...
When Jarell discovers that the fantasy world he is obsessed with doodling is actually real, he is launched into an incredible adventure.

Ulfrika, the land of his ancestors, is in trouble and he is the hero they need.

With the help of brave and wise-cracking Kimisi, Jarell must stop the evil Ikala. The future of Ulfrika depends on it...

A winning blend of future tech gadgets and a fantasy world inspired by the mythology of Africa and its diaspora.
Jarell, an ordinary boy who loves to draw, is the chosen one to save the world of Ulfrika.
Told in accessible short chapters, filled with action and humour, this is a fun fast-paced adventure - with plenty more books in the series coming soon!


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Race to Fire Mountain (Future Hero 1)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.