Racine Carree

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
45,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł

Nowa płyta autora hitu „Alors On Dance"! Pochodzące z debiutanckiego albumu Stromae („Cheese”) nagranie, okazało się jednym z nielicznych francuskojęzycznych utworów, którym udało się dotrzeć na sam szczyt European Billboard Singles Chart. Najnowsze wydawnictwo młodego Belga - „Racine Carrée” jest na dobrej drodze, żeby powtórzyć dotychczasowe sukcesy. Płyta już trafiła na 1. miejsce najlepiej sprzedających się albumów w sklepie iTunes w Belgii, Francji i Luksemburgu, a promujące je nagranie „Papaoutai” podbija listy przebojów m.in. we Francji, Niemczech, Holandii i oczywiście Belgii. Ale też od dawna nie było na francuskojęzycznej scenie muzycznej nikogo, kto w tak świeży sposób połączyłby hip-hop z elektroniką dodając do tego pełne trafnych obserwacji społecznych teksty. Na „Racine Carrée” Stromae czerpie całymi garściami z beatów lat 90-tych, ale także undergroundowego house'u, a nawet tradycyjnej piosenki francuskiej, uzupełniając całość charakterystycznymi melodeklamacjami. Prawdziwie imprezowym podkładom towarzyszą refleksyjne, niemal poetyckie teksty. Album promują nagrania „Papaoutai” ponad 37 milionów dosłon na youtube!) i „Formidable” (ponad 20 milionów odsłon).

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Racine Carree
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Ta fe^te
2. Papaoutai
3. Bâtard
4. Ave cesaria
5. Tous les me^mes
6. Formidable
7. Moules frites
8. Carmen
9. Humain a` l'eau
10. Quand c'est?
11. Sommeil
12. Merci
13. Avf
14. Papaoutai (feat. Angel Haze)