Ram Kangaroo. Tank Power vol. CCLXIV 551

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
29,45 zł Oszczędzasz 18,55 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 48,00 zł.

W okresie II wojny światowej przemysł zbrojeniowy Kanady podjął wielkoseryjną produkcję sprzętu pancernego, na potrzeby armii kanadyjskiej i brytyjskiej. Czołgi, transportery opancerzone, działa samobieżne i samochody pancerne trafiły też do jednostek innych walczących państw: USA, Australii. Nowej Zelandii, Chin, Polski, Francji, Unii Południowoafrykańskiej, Indii i ZSRS.
Kanada obok produkcji licencyjnej (np. brytyjskich czołgów „Valentine”) opracowała kilka własnych konstrukcji. Najważniejsze to czołg szybki Cruiser Tank „Ram” (baran) i zbudowane na jego podwoziu działo samobieżne „Sexton”. Oba pojazdy znajdowały się na uzbrojeniu jednostek armii kanadyjskiej, a także niektórych krajów alianckich m.in. Wielkiej Brytanii i PSZ.
Niniejsze opracowanie omawia czołg szybki „Ram” i jego wersje pochodne oraz transporter opancerzony „Kangaroo” („Kangaroo-Ram”).

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ram Kangaroo. Tank Power vol. CCLXIV 551
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.