Rapujące Cyfry Naughty Numbers (2 CD)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
34,99 zł 39,99 zł Oszczędzasz 5,00 zł

Kochajmy muzykę, uczmy się języków!


Ten podwójny album zatytułowany „Rapujące cyfry, Naughty Numbers” jest kontynuacją projektu grupy PINAKOTEKA rozpoczętego w roku 2017.
PINAKOTEKA to piątka pozytywnie zakręconych muzyków, którym na płycie w wersji polskiej towarzyszą wokalnie utalentowane dzieci z Warszawy: zespół Dziecięcy Bim Bom z Artystycznego Domu Animacji oraz grupa wokalna z Warsaw Bilingual School, zaś na płycie w wersji angielskojęzycznej grupa dzieci „Numbers” z Windsor w Kanadzie.
W roku 2017 pojawiła się na rynku pierwsza płyta, zatytułowana „Rapujące cyfry”. Zawierała czternaście autorskich piosenek dla dzieci. Każda z piosenek oparta na innym rytmie: rap, boogie, reggae, swing, walc, ale też rytmy polskie – kujawiak, oberek, a nawet czeska polka.
Album dedykowany był nie tylko najmłodszym słuchaczom, ale także ich rodzicom i dziadkom. By zachęcić do wspólnego śpiewania piosenek przez dzieci i dorosłych, na płycie znalazły się również wersje instrumentalne piosenek.
Jako tak zwany bonus, pojawiły się dwie piosenki w wersji anglojęzycznej. Tu historia pisze się sama. Odbiór tych dwu utworów był tak dobry, zainteresowanie nimi tak duże, że PINAKOTEKA postanowiła przygotować cały materiał w języku uznawanym za najłatwiejszy do śpiewania. W ten sposób powstała płyta ze wszystkimi czternastoma piosenkami śpiewanymi po angielsku.
Prezentowane wydawnictwo zawiera obie płyty w jednym opakowaniu – tę z roku 2017 oraz premierową z piosenkami w języku obcym, wszystko w atrakcyjnej cenie jednej płyty.
Ufamy, że album „Rapujące cyfry, Naughty Numbers”, pełen porywających rytmów, wpadających w ucho melodii i ciekawych tekstów, zainspiruje wiele młodszych i starszych osób do samodzielnego muzykowania, ale także nauki angielskiego.

PINAKOTEKA
Joanna Jasińska – fortepian, autorka muzyki
Monika Szulińska – perkusja
Dagmara Plasota – śpiew
Tadeusz Melon – skrzypce
Jacek Szuliński - kontrabas

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Rapujące Cyfry Naughty Numbers (2 CD)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.