Rebel (The Raven and the Eagle series Book 3)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
54,00 zł 59,90 zł Oszczędzasz 5,90 zł
When defeat is inevitable there are only two options: go out on their terms, or yours.
At last, the Roman Empire is winning one of its most savage wars. King Pinnes is dead. The Pannonian tribes have surrendered. Only the Dalmatians under Bato remain in the fight, and this brutal leader holds the life of a former Roman standard bearer in his hands.

Corvus is spared only on condition that he continues to fight against Rome as a rebel, but his enemies are everywhere. Not only do the Romans want his head, but the treacherous Ziva – his supposed ally – is a constant threat.


With the Pannonians knocked out of the war, the entire might of Rome is directed against Bato’s army. Legion after legion covers the landscape. Sieges are laid. Towns burn. Thousands die. There is no mercy.

And there, in the fire of the rebellion’s last stand, Corvus must face his greatest betrayer – Marcus.

The epic conclusion to the Raven and the Eagle series, perfect for fans of Ben Kane and Simon Scarrow.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Rebel (The Raven and the Eagle series Book 3)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.