Resin Pockets (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
95,00 zł 102,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
‘Resin Pockets’ to pierwszy od dziesięciu lat album Crescent Matta Jonesa, który ukazuje się nakładem wytwórni Domino Recording.

Jeśli od ukazania się ‘Little Waves’ z 2007 roku upłynęło dużo czasu, to tylko dlatego, że podobnie jak rówieśnicy z Movietone i Flying Saucer Attack, Crescent, choć porusza się w zwolnionym tempie, robi rzeczy dobre i prawdziwe.

Słychać to w tych dziewięciu piosenkach Matta Jonesa, które wypełniły ‘Resin Pockets’. Ten album pięknie wpisuje się w historię wizjonerskiej koncepcji angielskiego popowego rzemiosła, gdzie jego samotny głos ma coś ze swawolności Kevina Ayersa, gracji Vashti Bunyan, rapsodii Roberta Wyatta, objawień Billa Faya i melancholii epickich ścieżek filmowych. To a‘Resin Pockets’ to pierwszy od dziesięciu lat album Crescent Matta Jonesa, który ukazuje się nakładem wytwórni Domino Recording.

Jeśli od ukazania się ‘Little Waves’ z 2007 roku upłynęło dużo czasu, to tylko dlatego, że podobnie jak rówieśnicy z Movietone i Flying Saucer Attack, Crescent, choć porusza się w zwolnionym tempie, robi rzeczy dobre i prawdziwe.

Słychać to w tych dziewięciu piosenkach Matta Jonesa, które wypełniły ‘Resin Pockets’. Ten album pięknie wpisuje się w historię wizjonerskiej koncepcji angielskiego popowego rzemiosła, gdzie jego samotny głos ma coś ze swawolności Kevina Ayersa, gracji Vashti Bunyan, rapsodii Roberta Wyatta, objawień Billa Faya i melancholii epickich ścieżek filmowych. To album, który charakteryzują radosne melodie i sugestywna poezja dotycząca wspólnoty i intymności.
Album, który charakteryzują radosne melodie i sugestywna poezja dotycząca wspólnoty i intymności.
Matt przygotował ten album przede wszystkim we współpracy ze swoim bratem, perkusistą Samem, chociaż pojawiają się także inne znane twarze, jak Kate Wright z Movietone, której głosy słychać w finale ‘Roman Roads’, a swój wkład mają także Lisa Brook i Michal William z Headfall.

‘Resin Pockets’ charakteryzuje „intymny bezmiar”, jest w tym poczucie bliskości, jakbyśmy przebywali z nim w jednym pomieszczeniu, jednak nagrywanie na zewnątrz nadało tym dźwiękom także brzmienie natury. Jones mówi o wpływie przechodniów jako przypadkowych odbiorców, angażowaniu się najbliższego otoczenia.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Resin Pockets (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Get Yourself Tidy
2. Impressions
3. I’m Not Awake
4. Charlstone
5. Willow Pattern
6. AC30
7. Lightbulbs In The Trees
8. Starlings
9. Roman Roads