Opinie o Nas

Roadtrip

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
47,00 zł 54,99 zł Oszczędzasz 7,99 zł
„W przypadku Aurory czuję prawdopodobnie to samo, co publiczność w latach 60. w odniesieniu do orkiestry kameralnej Academy of St Martin in the Fields. Czyli, że zespół jest tak utalentowany i ambitny, iż może zdystansować o wiele bardziej uznane orkiestry kameralne. Mamy do czynienia ze zmianą pokoleniową” - Richard Morrison, „The Times”.

Orkiestra złożona ze znakomitych solistów? Zwykle mówimy, że to się nie może udać. Ale ta idea w przypadku „Aurora Orchestra” sprawdza się wyśmienicie. Młodzi, ambitni, niezwykle utalentowani artyści, tworzą nową jakość. Budują orkiestrę kameralną skrojoną na miarę XXI wieku.

Aurora Orchestra oraz jej dyrygent Nicholas Collon, to nowatorski, energetyczny i utalentowany zespół, który zdążył już wzbudzić zachwyt krytyków, stając się najważniejszą brytyjską orkiestrą kameralną swojej generacji. Również sam Collon, proszony jest o gościnne występy zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i poza jej granicami.

Koncept płyty „Road Trip” zrodził się z programu, wykonanego podczas koncertu w kościele Świętego Łukasza w marcu 2012 roku, transmitowanego na antenie BBC Radio 3. Tytułowa podróż to przede wszystkim repertuar amerykański, przeplatany przepięknie zaaranżowanymi folkowo-popowymi piosenkami.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Roadtrip
Twoja ocena
Ocena ogólna