Opinie o Nas

Romans na łyżworolkach

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
30,50 zł 34,99 zł Oszczędzasz 4,49 zł
JERZY MAMCARZ - bard, autor wielu pieśni, wyjątkowych pod względem literackim i muzycznym. Jego utwory, przeplatane wyrafinowanym słowem, znakomitym cyklem literackim „krótkie mieszkanka”, tworzą niezapomniany klimat recitali o charakterze poetycko-satyrycznym. Jest autorem nowych pojęć literackich „anegdotyk” i „przewodnik poetycki”. Komponuje również muzykę, sięgając do twórczości polskich poetów współczesnych.

Autor wydał cykl „…jeszcze tańczą ogrody”, w ramach którego, prócz CD, ukazała się książka z wierszami pieśniarza, które w stylu Chagala (jak pisano) zilustrował Krzysztof Litwin, aktor i grafik kabaretu Piwnica pod Baranami. Jerzy Mamcarz, przed laty, był również członkiem tego kabaretu, a echa piwnicznej estetyki możemy usłyszeć w jego pieśniach. Jerzy Mamcarz to również konferansjer i animator. Realizuje z przyjaciółmi autorski projekt Warszawska Scena Bardów oraz Festiwal im. Jonasza Kofty „Moja Wolności”.

(-)„Jerzy Mamcarz swoją muzyką, śpiewem, w sposób przejrzysty a szlachetny, niejako oprowadza po zakamarkach wiersza”... Jan Kot - Wprost

(-) „…prócz tekstów piosenek uprawia także czystą lirykę, kalambury oraz aforystycznie zwięzłe refleksje. Tymi utworami składa ukłon w stronę twórczości Jonasza Kofty. W sposobie obrazowania metaforycznego i w czułej ironii dowcipu autor zda się być godny mistrza”. Janusz Kowalczyk - Rzeczpospolita

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Romans na łyżworolkach
Twoja ocena
Ocena ogólna