Ruchome cele (e-book)

 • e-book
 • Autor: Margaret Atwood
 • Kategorie: E-booki / literatura piękna / literatura piękna obca / powieść
 • Wydawca: Wielka Litera
 • Formaty:
  epub

  EPUB – książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Pliki te możesz odczytać na następujących urządzeniach: komputerze, tablecie, smartphonie po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji, czytniku ebooków z ekranem eink (tzw. e-readerze). Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

  ,
  mobi

  MOBI – format pliku przystosowany do czytników Kindle. Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788380326842
 • Data wydania: 2021-11-24
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 • Cena sugerowana: 39,90 zł
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

36,00 zł Oszczędzasz 3,90 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

Atwood jest mistrzynia? formy i wielowymiarowos´ci. Dała sie? poznac´ jako autorka poezji, polemik politycznych, scenariuszy filmowych, a nade wszystko zro´z˙nicowanej i wyrafinowanej prozy: od powies´ci, przez teksty science fiction, sagi historyczne po powies´ci graficzne, teksty krytycznoliterackie i filmowe. Jedno, czego nie napisała, to autobiografia. I to włas´nie zbio´r esejo´w Ruchome cele moz˙emy nazwac´ przewrotna? i symboliczna? autobiografia?. Dla wytrawnych czytelniko´w Atwood ta ksia?z˙ka be?dzie wspaniała? zagadka? intelektualna?.

Autorka daje tu niebywały popis erudycji, wszechstronnos´ci i jednoczes´nie skłonnos´ci do literackich gier, dystansu i ironii. A wszystko jest inkrustowane historiami z jej pisarskiej drogi. „Nie jestem naukowczynia? ani historyczka?, lecz pisarka? i poetka?, a tacy ludzie jak ja słyna? z tego, z˙e do lektury podchodza? subiektywnie” – pisze Margaret Atwood i tym samym przekazuje czytelnikom klucz do swojej two´rczej wyobraz´ni. Trudno lepiej poznac´ autora niz˙ przez pryzmat lektur – sama bowiem zaznacza, z˙e pisanie bierze sie? z czytania.


Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.

Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:

 • tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ruchome cele (e-book)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.