Running out of Time

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,50 zł 48,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
A thrilling, unputdownable debut, with extraordinary twists and incredible action, from an incredible new voice in children's fiction.

I can steal time.

The most I can take at the moment is fifteen seconds, which is not a lot. Grandmother took almost three minutes once and she told me she's done more, but I never saw it.

She says there are stories of someone who can take all the time in the world, but how can that be right?

When Alex and his father are forced to flee their home to escape a brutal government, they begin a life-threatening journey across Europe. But when they are separated before they can reach Britain, Alex finds himself alone, with only his extraordinary gift to keep him alive.
Perfect for fans of Alex Rider, Artemis Fowl, and Inception, Running out of Time is an ingenious, high-concept thriller with a twist that you won't believe.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Running out of Time
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.