Safe Ground (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 159,00 zł
“Młoda Joni Mitchell.” - Clash Magazine

“Absolutnie oszałamiająca” - 1883

Podróżowanie Sandrayati z miejsca na miejsce w okresie dorastania, było podyktowane podążaniem za życiowym powołaniem rodziców - walce o prawa rdzennych mieszkańców swojego kraju. Inspiracją dla twórczości młodej artystki stała się rdzenna społeczność ze wschodniej Indonezji - lud Mollo.

Matka Sandrayati jest Filipinką, a ojciec Amerykaninem. Wychowała się na wyspach Jawa i Bali i dorastała w otoczeniu muzyki. Oboje rodzice zajmowali się ochroną praw rdzennej ludności do ziemi, i podzielali zamiłowanie do muzyki ludowej. Sandrayati zaczęła pisać swoje pierwsze piosenki, kiedy rodzina przeniosła się z Indonezji na Filipiny. Sandrayati musiała wtedy na nowo określić swoją tożsamość. W zeszłym roku wokalistka i gitarzystka rozpoczęła współpracę z Damienem Rice'em i islandzkim artystą Jófrí?ur Ákadóttir, wydając album „Song for Berta” - hołd dla zamordowanej honduraskiej działaczki na rzecz ochrony środowiska i rdzennej liderki Berty Cáceres. Reprezentowała także Azję, występując na ostatniej Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (lepiej znanej jako Cop26).

Jako osoba, która zawsze uważała, że "należy do wielu miejsc", lockdown w 2020 roku sprawił, że Sandrayati czuła się naprawdę daleko od domu, do którego nie mogła wrócić. W tym czasie nabrała przekonania, że bezpieczne miejsca w życiu muszą być czasem świadomie tworzone i pielęgnowane. Wyprodukowana przez nominowanego do nagrody GRAMMY kompozytora Ólafura Arnaldsa płyta, stała się dla Sandrayati bezpieczną przestrzenią, niezależnie od miejsca, w którym się znajdowała

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Safe Ground (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Easy Quiet
2. Petals To The Fear
3. New Dawn
4. Suara Dunia
5. Found
6. Vast
7. Smoke
8. Segala Baru
9. Bending Birch
10. Holding Will Do