Opinie o Nas
  • -7%

Sam & Bart (Digipack)

Dostępność:

38,50 zł 41,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł


Dwa męskie głosy śpiewające w harmonii to rzadkość. Wraz z premierą debiutu Sam & Bart ta luka na rynku muzycznym znika. Górnośląsko-dolnośląski duet można podsumować słowami "2 gitary, 2 głosy i 1000 historii". Debiutancka płyta Sam & Bart to zestaw jedenastu wspólnie napisanych piosenek, również wspólnie zagranych i zaśpiewanych.

Sam & Bart są przyjaciółmi z czasów gdy obydwaj byli jeszcze nastolatkami. Na początku śpiewali na głosy piosenki ulubionych wykonawców. Z czasem, zupełnie spontanicznie, zaczęły powstawać autorskie kompozycje. Zespół zachwycił jurorów festiwalu w Jarocinie, na którym wziął udział w finałowym koncercie. Wzbudził też zainteresowanie rozgłośni radiowych, które chętnie zapraszają grupę do występów na żywo na antenie. Jedna z nich, Polskie Radio Koszalin, poszła o krok dalej i zaproponowała nagrania w Studio im. Czesława Niemena. Ich efektem jest ten debiutancki album.

Sam & Bart to wrocławsko-rybnicki duet. Panowie są przyjaciółmi z czasów gdy byli jeszcze nastolatkami. Na początku śpiewali na głosy piosenki ulubionych wykonawców. Z czasem, zupełnie spontanicznie, zaczęły powstawać autorskie kompozycje, które grali znajomym. Dwa lata temu wokaliści postanowili zarejestrować swoje piosenki, a także zacząć pojawiać się na scenie.

Zespół miał okazję zagrać m.in. na festiwalu Spring Break, Slot Art Festival, a także Jarocinie jako finaliści Jarocińskich Rytmów Młodych. Koncerty Sam & Bart wywołały porównania do muzyki takich artystów, jak Kings Of Convenience czy Simon & Garfunkel.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sam & Bart (Digipack)
1. Take a Map
2. A Day
3. Please Stay
4. Rain Falls Down Every Chapter
5. Empty
6. Into My Life
7. Intermission
8. Baseball
9. Close to Me
10. You Ain't Seen Nothing (Yet)
11. What Have I Got?