Schubert: Wanderer (Digipack)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
51,00 zł Oszczędzasz 8,00 zł

Bertrand Chamayou, jest uważany za jednego z najbardziej fascynujących pianistów swojej generacji. Ukończył prestiżowe konserwatorium paryskie. Początkowo zostać kompozytorem, później jednak przeważyła miłość do fortepianu, lecz otwarta i ciekawa świata natura pozostała jedną z ważniejszych cech budujących jego interpretacje. Jako koncertujący artysta Chamayou wykonuje bardzo różnorodny repertuar od Liszta i Francka do Messiaena i kompozytorów współczesnych. Nie było zatem niespodzianką, że zwrócił na siebie uwagę samego Pierre’a Bouleza, dyrygującego podczas licznych koncertów z udziałem tego młodego pianisty.Gramophone, sytuując styl gry Chamayou w pobliżu Alfreda Cortot, wychwalał sposób w jaki artysta „wstrzymuje siłę i głębię przy błyskotliwej wirtuozerii” zauważył także jego „precyzję tekstową, ciepłą i emocjonalną ekspresję i świetlisty dźwięk fortepianu”, podczas gdy International Record Review wyróżnił go spośród pianistów młodego pokolenia pisząc:“Dziś, gdy bezprecedensowa wirtuozeria, jest kartą przetargową niemal wszystkich młodych pianistów, nie jest łatwo opisać co tak naprawdę sytuuje Chamayou powyżej innych artystów. Jego mistrzostwo jest nieskazitelne, Chamayou staje się jednością z instrumentem. Jego perfekcja szybko staje się dla nas częścią krajobrazu, o której niemal zapominamy. Niedotknięci natrętnym ego lub exhibicjonizmem, słyszymy coś, co wydaje się czystym destylatem myśli muzycznej, naturalną esencją poetyckiej wypowiedzi, jak gdyby ulotne ideały uchwycone zostały w całym swoim blasku. Gdy gra Chamayou, wierzysz każdej nucie.”Najważniejsze nagrody francuskie – Les Victoires de la Musique – wyznaczyły drogę kariery Chamayou. W 2006 roku został nazwany „Revelation” roku (wyjątkowy młody talent), 2011 rok przyniósł mu nagrodę w kategorii solowej muzyki instrumentalnej, a 2012. - nagrodę za Najlepsze Nagranie. Współpracował z dyrygentami takimi, jak: Semyon Bychkov, Andris Nelsons, Leonard Slatkin, Neville Marriner, Michel Plasson, Stéphane Deneve i Jérémie Rhorer, a jako kameralista z wieloma wyjątkowymi artystami w tym m.in. z Renaudem Capuçon, Gautierem Capuçon i Quatuor Ebene.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Schubert: Wanderer (Digipack)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.