Opinie o Nas

Scorpions Revisited

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
63,50 zł 74,00 zł Oszczędzasz 10,50 zł
Od ponad czterech dekad Uli Jon Roth uznawany jest za jednego z najwspanialszych rockowych gitarzystów, mającego swój własny, rozpoznawalny styl. Ba, niemiecki artysta wymyślił nawet specjalny instrument, szcześciooktawową gitarę, tak zwaną sky-guitar.

 

Zanim zaczął wspaniałą karierę solową, Roth przez kilka lat był jednym z filarów grupy Scorpions. Grupy, która szybko zajęła poczesne miejsce w świecie hard rocka i ma je po dziś dzień. W 2013 roku Uli postanowił przypomnieć sobie to, co tworzył ponad cztery dekady temu. Piosenki, które komponował, a niektóre z nich również śpiewał. Na przypominaniu się nie skończyło.

 

Roth zdecydował się ponownie nagrać utwory, które napisał w czasach Scorpions. Tak powstała podwójna płyta "Uli Jon Roth – Scorpions Revisited". Artysta nagrał ją w Hanowerze, miejscu powstania zespołu. Dokładniej, w sali, w której grupa miała próby w latach 1973-78. Ulego wspomogli młodzi, utalentowani muzycy: Nathan James (śpiew), Jamie Little (perkusja), Ule W. Ritgen (gitara basowa), Niklas Turmann (gitara, śpiew), Corvin Bahn (klawisze, śpiew) i David Klosinski (gitara). "To było bardzo emocjonujących kilka dni, z których rezultatów jestem niezwykle zadowolony" – mówi o sesji Uli. "Chciałem zachować oryginalnego ducha tych piosenek, ale też dodać do nich coś ekstra tam, gdzie wydawało się to uzasadnione. Czuję, że to się świetnie udało. Była to dla mnie intensywna podróż w przeszłość, z której udało nam się przywieźć coś ciekawego. Te piosenki znów żyją".

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Scorpions Revisited
Twoja ocena
Ocena ogólna