Sealesia (Digipack)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
35,00 zł 37,50 zł Oszczędzasz 2,50 zł
Śląska muzyka na fali! Najlepsze młode zespoły Metropolii na jednej płycie! 17 zespołów, 74 minuty muzyki, okładka 3D.
Płyta kompilacyjna "Sealesia" prezentuje najciekawszych młodych muzyków Metropolii Silesia i Woj. Śląskiego. Różnorodna gatunkowo (rock, reggae, jazz, blues, folk, hip-hop, alternatywa) nie pomija uznanych artystów, lecz przede wszystkim pokazuje mniej znanych, równie ciekawych wykonawców. To pierwsza w historii tak szeroka prezentacja artystów z regionu, promująca ich w skali całego kraju. Na płycie pojawiają się piosenki zespołów: Muariolanza, Negatyw, Searching For Calm, The Complainer, Ziggie Piggie, Konopians, Natural Mystic, St. James Hotel, Mofoplan, The Band of Endless Noise, Iowa Super Soccer, Czarne Złoto, Clapham South, Łapka-Rzepa-Głuch, Oscar's House, Leman Acoustic oraz Mirka Rzepy. Album promuje piosenka Muariolanzy "Regulator" (radio-wersja) i teledysk do utworu St. James Hotel "Kiedy i jak". Wyborem piosenek i komentarzem zajął się Marcin Babko, wydawca kompilacji (założyciel firmy Falami), muzyk (Muariolanza) i dziennikarz muzyczny (m.in. Gazeta Wyborcza, Prime, TVP).
Nakładem wydawnictwa Falami ukazały się dotąd m.in. wysoko ocenione płyty: czwarty album Muariolanzy "Muafrika" (Płyta Tygodnia w radiowej Trójce), debiut St. James Hotel i solowa płyta Mirka Rzepy "Rymszary".
Osobny temat (do czego Falami zdążyło nas już przyzwyczaić) to oryginalna szata graficzna. Do płyty dołączono okulary, które umożliwiają oglądanie w trójwymiarze grafik prezentujących obecnych na płycie artystów. Efekt uzyskano dzięki magii stereografii. Autorką projektu jest Marta Strzoda, artystka intermedialna, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zwyciężczyni łódzkiego Fotofestiwalu 2011, autorka dizajnerskich okładek Mirka Rzepy i grupy Muariolanza. W projekcie wykorzystano śląską czcionkę, font Silesiana.

Kompilacja "Sealesia" będzie ukazywać się cyklicznie, raz do roku, podsumowując poprzednie 12 miesięcy w śląskiej muzyce.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Sealesia (Digipack)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. (Intro) Falator
2. Muariolanza - Regulator
3. Searching For Calm - Follow
4. The Band Of Endless Noise - The Blue Nun Theme
5. Clapham South - Midnight Of Summer
6. Czarne Złoto - Mówią O Mnie W Mieście
7. Ziggie Piggie - Live Up
8. Konopians - Duszesie
9. Natural Mystic - Throne Gone Down,
10. St. James Hotel - Kiedy I Jak
11. Łapka-Rzepa-Głuch - Careless Song
12. Oscar;s House - Gunfire
13. Negatyw - Srebrny Dym
14. Mofoplan - Cztery Dychy
15. The Complainer - Flexible Days
16. Leman Acoustic - Fate Comes Against
17. Iowa Super Soccer - Sunday Comes
18. Mirek Rzepa - Polna