Seasonal Shift (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
95,00 zł 102,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
„Seasonal Shift” to więcej niż album bożonarodzeniowy, płyta o międzykulturowym celebrowaniu tego czasu. O czasie, gdy koniec roku zmusza do refleksji.

Płyta przynosi także kilka klasycznych piosenek z repertuaru Johna Lennona i Yoko Ono, Toma Petty’ego oraz kilku innych. To szczera, serdeczna, ale przy tym zabawna dawka muzyki Calexico, nawiązująca do portugalskiego fado i starych meksykańskich piosenek folkowych, nagranych zarówno w dwuosobowym składzie, jak i z gronem międzynarodowych współpracowników, wśród których znaleźli się: Bombino, Gaby Moreno, Gisela Joao, Nick Urata (DeVotchKa) i Camilo Lara. To więcej niż album świąteczny, płyta o sezonowych zmianach i o tym, jak te zmiany w świecie rezonują wewnątrz ciebie. Nie przypuszczałem, że to pójdzie w tę stronę. Chcieliśmy nagrać EP-kę z sześcioma utworami i pójść dalej. Nie przypuszczałem też, że znajdziemy się w stanie permanentnej hibernacji, ale jestem bardzo szczęśliwy i bardzo wdzięczny.Napisałem refren francuskim tokiem myślenia, tak aby zlikwidować lukę pomiędzy naszym światem, a światem Bombino, mając nadzieję, że będzie czuł związek z tą linią - tak o utworze 'Heart of Downtown' mówi wokalista, autor tekstów i gitarzysta Joey Burns. Pod względem tekstowym mówi o tym moście i współczuciu wiodącym nas przez życiowe zmiany. Gdy usłyszałem o śmierci kongresmena Johna Lewisa, myślałem również o niektórych „dobrych kłopotach” z którymi się zmagał. Muzyka jest celebracją. Chciałem mieć coś, co pokaże moje poczucie nadziei, niezależnie od mroku czasów w jakich żyjemy. Nadzieja jest kluczowym słowem.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Seasonal Shift (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Hear the Bells
2. Christmas All Over Again (feat. Nick Urata (DeVotchKa))
3. Mi Burrito Sabanero (feat. Gaby Moreno)
4. Heart of Downtown (feat. Bombino)
5. Seasonal Shift
6. Nature’s Domain
7. Happy Xmas (War is Over)
8. Glory’s Hope
9. Tanta Tristeza (feat. Gisela Joao)
10. Peace of Mind
11. Sonoran Snoball (feat. Camilo Lara)
12.  Mi Burrito Sabanero Reprise