See What'S On My Mind (Vinyl EP)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
99,50 zł Oszczędzasz 20,49 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 119,99 zł.

Nastrojowa, choć bywa i taneczna. Romantyczna, lecz często smutna. Alternatywna, ale każdy może się nią utożsamić. To główne cechy twórczości Tynskyego, który wraz z EP’ką aspiruje do stania się jednym z najciekawszych debiutów tego roku!

Tynsky - wokalista, songwriter oraz producent. Inspiracje od zawsze czerpał z życia, relacji i własnych doświadczeń. Jego pierwszy utwór "Stop the party” ukazał się w październiku ubiegłego roku.

Jak wskazuje sam tytuł, krążek to dosłowny wgląd we wnętrze artysty - zbiór tego, co działo się przez ostatnie kilka lat, opis przemyśleń oraz doświadczeń, które pomogły odkryć Tynskyemu jego życiowe wartości.

W skład tracklisty wchodzi 8, wcześniej już wydanych, utworów oraz dwa zupełnie nowe. Niektóre z nich otulają swoją nastrojowością, a przy innych z kolei trudno będzie usiedzieć w miejscu. To historie, z którymi każdy może się utożsamić i odnaleźć w nich cząstkę siebie, a nieoczywiste i często niedosłowne teksty pozwolą odbiorcy na dowolną interpretację numerów.

Dodatkiem do winyla jest 5 unikalnych, dwustronnych fotografii - każda z nich odpowiada poszczególnemu utworowi wchodzącemu w skład EP-ki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: See What'S On My Mind (Vinyl EP)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.