Sekretny pokój w Auschwitz

  • -30%
  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2022-10-12

2022-10-12 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
31,43 zł 44,90 zł Oszczędzasz 13,47 zł

Przeczytaj pierwszy tom inspirowanej faktami trylogii, rzucający światło na jedną z najbardziej ponurych tajemnic przeszłości… Powieść Steve’a Matthewsa to szczera historia poruszająca temat cierpienia kobiet w czasie wojny. To książka, której nie możesz przegapić! Sięgnij po nią na stronie księgarni Świata Książki.


CZY DA SIĘ UWOLNIĆ OD KOSZMARU PRZESZŁOŚCI?


W wyniku wojny dwie siostry zostają rozdzielone – w nagły i brutalny sposób. Anna trafia do nazistowskiego obozu koncentracyjnego, gdzie czekają na nią niewyobrażalne okrucieństwa. Danuta nie ustaje w staraniach o jej ocalenie, nawiązując w tym celu ryzykowny kontakt z polskim podziemiem. Obie kobiety ponad wszystko pragną przeżyć i ponownie się spotkać. Jednak w obliczu wojny nawet największa determinacja nie wystarcza i marzenie o ponownym spotkaniu niestety zostaje udaremnione. Szansa na zemstę pojawia się sześćdziesiąt lat później. Dawno pogrzebane sekrety mogą ponownie ujrzeć światło dzienne i skrzywdzić wiele osób…

To tragiczna i zarazem porywająca opowieść o oszustwie, odwadze i sile przetrwania.


STEVE MATTHEWS


Urodził się w 1953 roku w Anglii. Książki dla dzieci autorstwa Steve'a Matthewsa zyskały szerokie uznanie w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i USA. Matthews postanowił pisać na pełny etat i rozszerzył swoją twórczość o powieści dla dorosłych. Choć fabuła i postacie Sekretnego pokoju w Auschwitz są fikcyjne, inspiracją autora były prawdziwe wydarzenia. Książka jest zwieńczeniem szeroko zakrojonych badań, w tym dwóch wizyt w Polsce.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Sekretny pokój w Auschwitz
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.