Opinie o Nas

Send Them All To Hell (Vinyl)

Dostępność:

98,00 zł 105,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
Niemieckie trio The German Panzer to trzy niekwestionowane legendy metalu: wokalista i basista Schmier, najlepiej znany z Destruction gitarzysta Herman Frank (Accept, Victory) oraz perkusista Stefan Schwarzmann (Accept).

Pomysł na założenie zespołu narodził się mniej więcej siedem lat temu, gdy Stefan Schwarzmann, który właśnie zamieszkał w Szwajcarii, rozmawiał z właścicielem cenionego szwajcarskiego studia Z7 w Pratteln. Panowie zastanawiali się, czym wypełnić lukę między trasami koncertowymi a nagrywaniem. Właściciel ów, nazywający się Nobert Mandel, wymyślił ideę tria, w którym znaleźliby się Stefan i Herman. Krótko potem znaleziono wokalistę. Stefan miał telefon i maila do Schmiera. Niebawem światu obwieszczono narodziny The German Panzer.
 
Nazwę wzięto od niemieckiej maszyny bojowej celowo, podobnie jak teksty ma prowokować, krytykować. "Nie odprawaiam w tekstach modłów, tylko krytykuję” – zapewnia Schmier.

Tytuł „Send Them All To Hell” to zarazem pierwsze słowa, jakie słychać na płycie. Prawie wszystkie kompozycje na albumie to dzieło Hermana i Schmiera.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Send Them All To Hell (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna