Opinie o Nas

Dostępność:

37,00 zł 40,00 zł Oszczędzasz 3,00 zł
„Serce to emocjonalny kalejdoskop. Chcąc zawrzeć tę tezę na krążku tak zatytułowanym, podzieliłem płytę na cztery części, różnicując numery pod względem klimatu” - tłumaczy Vixen.

„Serce” to wyjątkowe, dwupłytowe wydawnictwo Vixena. Na płycie znalazły się utwory z 4 tegorocznych EP-ek artysty uzupełnione o premierowe pozycje. Podczas tworzenia Vixen skupiał się wokół pozytywnych i negatywnych emocji przewodnich. Zgodnie z tym założeniem fizyczne wydanie albumu podzielone zostało na 2 części - komory serca. Wszystkie nagrania zarejestrowano w Domofonia Studio. W nagraniach udział wzięło wielu zaskakujących gości - od mainstreamowych graczy po zawodników z podziemia. Wśród nich znaleźli się: KaeN, Lilu, Skip, Meek, Oh Why?, Skorup, Pokahontaz, Gedz, Teabe oraz B.R.O. Za warstwę muzyczną longplaya odpowiadają tacy beatmakerzy, jak: JRS, Varhlak, Macios, Faded Dollars i Bez Struktury.

„Esencjonalne i bujające refreny to dodatkowy atut. Myślę, że tą płytą osiągnąłem nowy pułap muzyczny” - chwali się Vixen.

Album promują wideosingle: „Melodio”, „STFU” ft. KaeN, „Luz na spince” ft. Meek, Oh Why?, „Wyszliśmy na ludzi”, „Lucky” ft. Pokahontaz, „Koła” ft. Teabe, „Atencja” ft. Gedz
i „OhMyGod”.

Więcej informacji
Data wydania 18 paź 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Serce (Digipack)
1. Melodio
2. Kim (feat. Skip)
3. Psychoterapia
4. NoName
5. STFU (feat. KaeN)
6. Sorry
7. Chcesz mieć faceta
8. Serce (feat. Lilu)
9. Luz na spince (feat. Meek
10. Chujemuje (feat. Skorup)
1. OhMyGod
2. Lucky (feat. Pokahontaz)
3. Wyszliśmy na ludzi
4. Aha aha
5. Atencja (feat. Gedz)
6. Koła (feat. Teabe)
7. NWR
8. Google Maps (feat. B.R.O)