
Opis
Skośnym okiem. Tom 1 – Podsumowanie roku 2014
„Skośnym okiem. Tom 1” to fascynująca publikacja autorstwa Rafała Tomańskiego, która w sposób przystępny i wnikliwy podsumowuje wydarzenia roku 2014. Książka zbiera teksty, które ukazywały się w Rzeczpospolitej, oferując czytelnikom unikalny wgląd w skomplikowany system wydarzeń, które miały miejsce w tym czasie.
Dla kogo jest ta książka?
- Miłośnicy literatury faktu
- Osoby interesujące się historią i wydarzeniami światowymi
- Fani reportaży i felietonów
- Studenci i badacze zajmujący się mediami i komunikacją
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Kompleksowe podsumowanie kluczowych wydarzeń roku 2014
- Wgląd w różnorodne tematy związane z Azją i technologią
- Możliwość zrozumienia kontekstu globalnych wydarzeń
- Przyjemność z lektury tekstów, które miały krótki czas życia w mediach
Kluczowe tematy i obszary
- Wydarzenia polityczne i społeczne w 2014 roku
- Technologia i jej wpływ na życie społeczne
- Analiza mediów i ich roli w kształtowaniu opinii publicznej
- Perspektywa azjatycka w kontekście globalnym
O Autorze
Rafał Tomański to doświadczony dziennikarz i autor, który z pasją opisuje wydarzenia współczesnego świata. Jego teksty charakteryzują się głęboką analizą i przystępnym stylem, co czyni je atrakcyjnymi dla szerokiego grona czytelników.
O Wydawcy
Finna Oficyna Wydawnicza to renomowane wydawnictwo, które specjalizuje się w publikacjach literatury faktu oraz reportażu. Dzięki starannie dobranym tytułom, wydawnictwo zyskało uznanie wśród czytelników poszukujących wartościowych i rzetelnych informacji.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Fundacja Historia.pl
Wały Piastowskie 1/1508
80-855 Gdańsk
finna@finna.com.pl
508979053
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
- 1
- 2
- 3












