Opinie o Nas

Skyfall (Blu-ray)

  • -9%

Dostępność:

59,00 zł 64,99 zł Oszczędzasz 5,99 zł
Daniel Craig powraca jako James Bond 007 w 23. odsłonie przygód najsłynniejszego agenta, w najdłużej trwającej filmowej serii w historii kina.
W "Skyfall" lojalność Bonda wobec M (Judi Dench) zostaje wystawiona na próbę. Przełożoną agenta dopada jej przeszłość. Bond musi zlikwidować zagrożenie nie bacząc na koszty. Ostatnia misja Bonda nie powidła się. Agenci na całym świecie zostali ujawnieni, a siedziba MI6 zaatakowana. M musi przenieść działalność do podziemnego centrum. Wszystko to powoduje, że jej pozycja jest kwestionowana przez Mallory’ego (Ralph Fiennes), nowego przewodniczącego Komitetu Wywiadu i Bezpieczeństwa. Kierując osłabionym MI6 - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - M ma tylko jednego sprzymierzeńca, któremu może w pełni zaufać: 007. Pozostając w cieniu Bond, z pomocą działającej w terenie agentki, Eve (Naomie Harris), podąża śladem tajemniczego i bezwzględnego Silvy (Javier Bardem), by odkryć mroczne motywy jego działań.

Dodatki:
- Realizowanie Bonda - poznaj dogłębnie świat Bonda: zapierające dech sceny i akcji, piękne kobiety, egzotyczne plenery, niesamowite gadżety i nikczemne czarne charaktery (polskie napisy)
- Premiera Skyfall
- Komentarz audio reżysera, zdobywcy NAGRODY AKADEMII®* Sama Mendesa
- Komentarz audio producentów Barary Broccoli i Michaela G. Wilsona i kierownika produkcji Dennisa Gassnera
- Spot promocyjny ścieżki dźwiękowej

(Wersje językowe materiałów dodatkowych różnią się od wersji językowych filmu)

Więcej informacji
Data wydania 8 mar 2013
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Skyfall (Blu-ray)