Slip

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
71,50 zł 78,90 zł Oszczędzasz 7,40 zł
From Eisner-Award nominated writer Marika McCoola and debut artist Aatmaja Pandya, an emotional coming-of-age graphic novel for fans of Bloom and Laura Dean Keeps Breaking Up with Me.

Right before Jade is about to leave for a summer art intensive, her best friend, Phoebe, attempts suicide. How is Jade supposed to focus on herself right now?

But at the Art Farm, Jade has artistic opportunities she's been waiting for her whole life. And as she gets to know her classmates, she begins to fall for whimsical, upbeat, comfortable-in-her-own-skin Mary. Jade pours herself into making ceramic monsters that vent her stress and insecurities, but when she puts her creatures in the kiln, something unreal happens: they come to life. And they're taking a stand: if Jade won't confront her problems, her problems are going to confront her, including the scariest of them all--if Jade grows, prospers, and even falls in love this summer, is she leaving Phoebe behind?


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Slip
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.