Śluby Panieńskie (OST)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
14,00 zł 26,99 zł Oszczędzasz 12,99 zł
Płyta ze znakomitą muzyką Michała Lorenca do filmu "Śluby Panieńskie" w reż. F. Bajona. Kompozycje są pastiszem muzyki epoki, w której rozgrywa się akcja filmu. M.Lorenc wykorzystuje współczesne środki do przekazania ówczesnych trendów muzycznych : kadryla, oberka, kujawiaka. Polecamy: muzyka popularna czasów Fredry w kompozycjach Michała Lorenca."Śluby panieńskie" to adaptacja klasycznej komedii autorstwa Aleksandra Fredry. Historia dwóch panien Anieli i Klary, które założyły, że nigdy nie wyjdą za mąż, za to będą dręczyć mężczyzn swą obojętnością. Klara nie daje żadnych szans Albinowi, Aniela czyni to samo z Gustawem. Wreszcie ten ostatni wpada na plan, jak zdobyć kobietę swego serca, a przy okazji pomóc zrozpaczonemu Albinowi.Genialna intryga Ślubów panieńskich, określanych mianem komedii wszech czasów, w sposób zaskakująco ponadczasowy ukazuje mechanizmy relacji damsko-męskich. Historia Klary i Anieli znakomicie ukazuje dylematy współczesnych "singielek".Śluby Panieńskie to największa polska produkcja kostiumowa od czasów Zemsty oraz Ogniem i mieczem, która łączy w sobie szacunek do oryginału literackiego z nowoczesną formułą realizacyjną, korzystającą z możliwości technicznych współczesnego kina.W ekranizacji komedii wszech czasów Aleksandra Fredry o kobietach i relacjach damsko-męskich wystąpiła plejada najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia: Anna Cieślak (Aniela), Marta Żmuda - Trzebiatowska (Klara), Borys Szyc (Albin), Maciej Stuhr (Gustaw), a także Edyta Olszówka (Dobrójska) i Robert Więckiewicz (Radost).

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Śluby Panieńskie (OST)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Śluby panieńskie
2. Ogród
3. Zielono w głowie
4. Gierki miłosne
5. Sekret podzielony
6. Podchody
7. Radost i woda
8. Straszne psy
9. Łzawy kochanek
10. Uszczypliwości
11. Pomysły Gucia
12. Klara
13. Albin w gorączce
14. Udawań tysiące
15. Pić zawsze trzeba
16. Krakowiak
17. Na huśtawce
18. Natręt
19. Daremne starania
20. Gniew i wzgarda
21. Na planie
22. Karczma
23. Kadryl
24. Zabawa
25. Uroki wsi
26. Fircyk w zalotach
27. Weranda
28. Kobierce
29. Dwa serca
30. Przymierze
31. Szabla
32. Kochajmy się
33. Magnetyzm serca