Opinie o Nas

Snapchat Story. Sukces twórcy Snapchata i rewolucja w social mediach

  • -25%

Dostępność:

37,43 zł 49,90 zł Oszczędzasz 12,47 zł

Pierwsza książka o sukcesie SNAPCHATA i jego twórcy, Evanie SPIEGLU.


Od pomysłu rzuconego na studenckiej imprezie po wielomiliardowy biznes, który na zawsze zmienił oblicze komunikacji.


Wszyscy znamy historie JOBSA, MUSKA i BEZOSA oraz ich legendarnych firm założonych w garażu. A jak wyglądają narodziny start-upu teraz - w świecie, gdzie wszystko podzielili między sobą Facebook i Google?


Poznaj historię Evana SPIEGLA - bezczelnego chłopaka, autora jednej z najpopularniejszych aplikacji w historii, który odrzucił ofertę miliarda dolarów od Marka Zuckerberga. Zyskał tym samym śmiertelnego wroga i jeszcze większą fortunę, bo w chwili wejścia Snapchata na giełdę jego udziały osiągnęły wartość ponad sześciu miliardów. Sukces zawdzięczał nie tylko kreatywności, ale i bezwzględności, którą okazał w konflikcie z przyjacielem i współtwórcą apki.


To też opowieść o samym Snapchacie, który sprawił, że social media znów zyskały prywatny wymiar. Nawet jeśli nie masz go w swoim smartfonie, to i tak korzystasz z jego rozwiązań na Instagramie, Facebooku i w innych aplikacjach. Samozwańczy wizjoner Evan Spiegel zrozumiał, że liczą się nie tylko lajki, ale przede wszystkim kontakt - bezpośredni i osobisty.


Więcej informacji
Data wydania 27 lut 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Snapchat Story. Sukces twórcy Snapchata i rewolucja w social mediach