Spiewam Sobie

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
27,00 zł 32,99 zł Oszczędzasz 5,99 zł
Przemek Świerczyna to jeden z najlepszych debiutantów 2015 roku na śląskiej scenie. Najlepiej czuje się w muzyce dance z elementami popu z lat 70 i 80. Obdarzony ciekawym głosem i wyjątkowym talentem, Przemek oferuje słuchaczom 14 oryginalnych utworów, z których każdy ma szansę stać się wielkim przebojem. Jest to muzyka lekka i przyjemna, wpadająca w ucho już po pierwszym przesłuchaniu, która trafi do serc słuchaczy gustujących w muzyce disco/dance/pop z przemyślanymi, skłaniającymi do refleksji, tekstami, traktującymi o najważniejszych w życiu sprawach - są piosenki o życiu, o miłości, o domu, o rodzicach, więc każdy słuchacz na pewno będzie w stanie się z nimi utożsamić.

Przemek urodził się 21 lipca 1981 roku w Rydułtowach. Wychował się w tradycyjnej, śląskiej rodzinie – ojciec Przemka pracował w kopalni, a matka zajmowała się domem. Swoją przygodę z muzyką Przemek rozpoczął w wieku 14 lat, kiedy zainteresował się grą na keyboardzie i zaczął uczęszczać na zajęcia w studium umuzykalniającym w Rybniku . Bardzo szybko okazało się, że obdarzony jest wielkim talentem - pięcioletni program nauczania skończył w dwa lata.

Swój pierwszy zespół popowy, Złote Struny, założył już w wieku 16 lat. Potem postanowił spróbować swoich sił w innych gatunkach muzycznych - realizował się między innymi w zespołach rockowych i reggae. Dzięki tym grupom, młody muzyk poznał dużą scenę i klimat koncertów.

Do grania muzyki dance/pop powrócił po roku przerwy w tworzeniu. Udzielał się w kilku zespołach i pod koniec 2014 roku stwierdził, że już czas nagrać coś swojego. Przemek napisał pierwsze teksty, skomponował muzykę i udał się do studia, gdzie nagrał pierwsze trzy piosenki. Materiał demo bardzo spodobał się przyszłemu wydawcy (Wydawnictwo Muzyczne Box Music), które zaoferowało muzykowi kontrakt na wydanie tej płyty.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Spiewam Sobie
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Śpiewam sobie
2. No powiedz Ania
3. Czekam na jeden znak
4. Gdyby nie mama
5. Na karuzeli
6. Moja mamo
7. Wciąż kochałem cię
8. Oczka zielone
9. Mały Sebastian
10. Poprowadzi mnie wiatr
11. Prosta piosenka
12. Przyjedź tu na Śląsk
13. Tata stara się
14. Miła jesteś moja