Opinie o Nas

Spiewam Sobie

Dostępność:

27,00 zł 32,99 zł Oszczędzasz 5,99 zł
Przemek Świerczyna to jeden z najlepszych debiutantów 2015 roku na śląskiej scenie. Najlepiej czuje się w muzyce dance z elementami popu z lat 70 i 80. Obdarzony ciekawym głosem i wyjątkowym talentem, Przemek oferuje słuchaczom 14 oryginalnych utworów, z których każdy ma szansę stać się wielkim przebojem. Jest to muzyka lekka i przyjemna, wpadająca w ucho już po pierwszym przesłuchaniu, która trafi do serc słuchaczy gustujących w muzyce disco/dance/pop z przemyślanymi, skłaniającymi do refleksji, tekstami, traktującymi o najważniejszych w życiu sprawach - są piosenki o życiu, o miłości, o domu, o rodzicach, więc każdy słuchacz na pewno będzie w stanie się z nimi utożsamić.

Przemek urodził się 21 lipca 1981 roku w Rydułtowach. Wychował się w tradycyjnej, śląskiej rodzinie – ojciec Przemka pracował w kopalni, a matka zajmowała się domem. Swoją przygodę z muzyką Przemek rozpoczął w wieku 14 lat, kiedy zainteresował się grą na keyboardzie i zaczął uczęszczać na zajęcia w studium umuzykalniającym w Rybniku . Bardzo szybko okazało się, że obdarzony jest wielkim talentem - pięcioletni program nauczania skończył w dwa lata.

Swój pierwszy zespół popowy, Złote Struny, założył już w wieku 16 lat. Potem postanowił spróbować swoich sił w innych gatunkach muzycznych - realizował się między innymi w zespołach rockowych i reggae. Dzięki tym grupom, młody muzyk poznał dużą scenę i klimat koncertów.

Do grania muzyki dance/pop powrócił po roku przerwy w tworzeniu. Udzielał się w kilku zespołach i pod koniec 2014 roku stwierdził, że już czas nagrać coś swojego. Przemek napisał pierwsze teksty, skomponował muzykę i udał się do studia, gdzie nagrał pierwsze trzy piosenki. Materiał demo bardzo spodobał się przyszłemu wydawcy (Wydawnictwo Muzyczne Box Music), które zaoferowało muzykowi kontrakt na wydanie tej płyty.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Spiewam Sobie
Twoja ocena
Ocena ogólna