Opinie o Nas

Dostępność:

40,99 zł 47,50 zł Oszczędzasz 6,51 zł
  • -14%
Nowa, 14. w karierze studyjna płyta "Spirit".
Jest to efekt współpracy z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys) i pierwsza nowa muzyka zespołu od czasu świetnie przyjętej płyty "Delta Machine" (2013), która zadebiutowała na 1. miejscu oficjalnych zestawień sprzedaży płyt w 12 krajach, także w Polsce.

Album zbiera znakomite noty od wszystkich, którzy mieli okazję się z nim zapoznać - Magazyn Q uznał go za "jeden z najmocniej naładowanych energią albumów Depeche Mode od lat".

Promuje go singiel "Where's The Revolution", udostępniony we fragmencie na konferencji prasowej zespołu w Mediolanie jesienią 2016, gdzie zespół poinformował o zakończeniu pracy nad płytą i ogłosił europejską część trasy koncertowej. Potężnie brzmiący i wyjątkowo aktualny pod względem tekstowym utwór odznacza się pulsującym rytmem i groźną energią, którą podkreśla wokal Dave'a Gahana śpiewającego "Where's the Revolution?" "Come on people you're letting me down". Okładka i wszystkie elementy graficzne do 'Spirit' są dziełem stałego współpracownika kreatywnego zespołu - a także uznanego filmowca - Antona Corbijna.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spirit
1. Going Backwards
2. Where's the Revolution
3. The Worst Crime 
4. Scum 
5. You Move
6. Cover Me
7. Eternal
8. Poison Heart  
9. So Much Love 
10. Poorman  
11. No More (This is the Last Time) 
12. Fail