Opinie o Nas

Sposób na alzheimera

  • -32%

Dostępność:

27,08 zł 39,90 zł Oszczędzasz 12,82 zł
Choroba Alzheimera dotyka ponad 47 milionów ludzi na całym świecie. Niewielu z nas jednak wie, że można zmniejszyć ryzyko zachorowania, a nawet powstrzymać objawy choroby. Opierając się na wynikach badań klinicznych, dr Dean Sherzai i dr Ayesha Sherzai przygotowali przełomowy program dla osób w każdym wieku, pomagający przeciwdziałać utracie pamięci i ograniczać jej tragiczne skutki.Ta bardzo potrzebna, a zarazem rewolucyjna książka ujawnia, że ludzki mózg jest żywym uniwersum i ma na niego wpływ wszystko to, czym go karmisz i jak go traktujesz, czy rzucasz mu wyzwania i jak pozwalasz mu wypocząć. Styl życia ma znaczenie. Zmień nawyki krok po kroku.Zacznij już dziś.Zrób zamieszczony w książce spersonalizowany test na ocenę ryzyka.Wprowadź w życie swój własny NEURO plan:
• Ustal zdrowy jadłospis

• Określ własny program ćwiczeń fizycznych

• Trenuj koncentrację i zapamiętywanie

• Odkryj metody zwalczania stresu i naucz się relaksować

• Poznaj techniki poprawiające jakość snu

• Wykorzystaj swoje silne strony do optymalizacji działańZNAJDZIESZ TU:• analizę i omówienie wyników badań przeprowadzonych przez dr Dean Sherzai i dr Ayesha Sherzai

• spersonalizowany kwestionariusz oceny poziomu ryzyka zachorowania na alzheimera

• praktyczny pięcioczęściowy plan zapobiegania i ograniczania skutków choroby Alzheimera, obejmujący jedzenie, ćwiczenia, sen, techniki relaksu i codzienne wskazówki dla optymalizacji działań;

• wyśmienite i proste przepisy kulinarne dla całej rodziny
To książka dla ciebie, twoich rodziców i dziadków.W tej gruntownie przemyślanej, inspirującej i niezwykle aktualnej książce wybitne autorytety – Dean i Ayesha Sherzai – przekazują całą niezbędną wiedzę, którą musisz posiadać, by zadbać o dobrą kondycję i zdrowie swojego mózgu i bronić się przed jednym z największych zagrożeń współczesnej cywilizacji. Każda rodzina powinna mieć w swojej biblioteczce Sposób na alzheimera i stosować się do zaleceń opisanych w książce.

dr David Katz, dyrektor Yale University’s Yale-Griffin Prevention Research CenterPrawidłowe odżywianie przeciwdziała atakom serca i udarom. Ta sama zasada dotyczy choroby Alzheimera, która w przeważającej mierze nie jest genetycznym obciążeniem ani nieuniknioną konsekwencją starzenia się. Sposób na alzheimera dostarcza niezbędnej wiedzy o metodach zapobiegania tej chorobie.

dr Joel Fuhrman, Nutritional Research FoundationSposób na alzheimera jest najlepszym i najbardziej profesjonalnie przygotowanym poradnikiem dla osób obawiających się zachorowania na chorobę Alzheimera. Przeczytaj tę książkę!

T. Colin CampbellWnikliwa, pouczająca i łatwa w odbiorze książka na temat choroby Alzheimera i jej związków z dietą i wyborami dotyczącymi stylu życia. Gorąco polecam.

Khaled Hosseini


O AUTORACH

dr Dean Sherzai
- Dyrektor Programu Przeciwdziałania Chorobie Alzheimera na uniwersytecie w Loma Linda. Studiował neurologię na Uniwersytecie Medycznym Georgetown; odbywał praktyki w Narodowym Instytucie Zdrowia, gdzie zajmował się chorobami neurodegradacyjnymi i demencją, oraz na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego. Zdobył tytuł doktora z dziedziny zarządzania opieką zdrowotną na Uniwersytecie Andrewsa.dr Ayesha Sherzai - Neurolog, dyrektor Programu Przeciwdziałania Chorobie Alzheimera na uniwersytecie w Loma Linda, gdzie prowadzi Program Przeciwdziałania Chorobom Neurologicznym. Ukończyła studia z medycyny zapobiegawczej i neurologii na uniwersytecie w Loma Linda. Studiowała również neurologię naczyniową i epidemiologię na Uniwersytecie Columbia.

Więcej informacji
Data wydania 19 wrz 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sposób na alzheimera