Spowiedź Himmlera. Szczera rozmowa z twórcą obozów koncentracyjnych

  • -33%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
26,78 zł 39,90 zł Oszczędzasz 13,12 zł

Oto kolejna książka z bestsellerowej serii Bellony „spowiedzi” ważnych postaci historycznych, w tym zwłaszcza dostojników Trzeciej Rzeszy, udostępnionych czytelnikom przez Christophera Machta. Do nabycia na swiatksiazki.pl. Przekonajcie się, jak postrzegał swoje życie Heinrich Himmler, prawa ręka Hitlera, człowiek odpowiedzialny za masowy terror i bezprzykładne zbrodnie niemieckie.


Heinrich Himmler, szef SS, nadzorca niemieckich obozów koncentracyjnych, opowiada agentowi brytyjskiego wywiadu o swoim życiu i wielkiej machinie śmierci, jaką zorganizował


Heinrich Himmler, druga osoba w Trzeciej Rzeszy po Hitlerze. Wszechwładny przywódca SS, gwardii Hitlera, w której nieprzypadkowo noszono na czapkach trupie główki. Do tego minister policji, zarządca służb bezpieczeństwa, twórca sieci niemieckich, nazistowskich obozów koncentracyjnych i obozów zagłady. Zbrodniarz i morderca zza biurka, który jednak źle się poczuł, gdy pokazano mu egzekucję Żydów... Człowiek, który wierzył w prymat rasy aryjskiej i kazał szukać śladów Aryjczyków nawet w odległym Tybecie. Interesował się też okultyzmem i korzystał z usług astrologów i wróżbitów. Gdy Niemcy przegrały wojnę w 1945 roku, próbował się ukryć, ale wpadł w ręce Brytyjczyków i popełnił samobójstwo, rozgryzając ampułkę z cyjankiem.

Do tej pory nie ujawniono, że na krótko przed śmiercią Himmler był przesłuchiwany przez agenta brytyjskiego wywiadu. W trakcie rozmów ujawnił wiele szczegółów ze swej biografii i zbrodniczej działalności. Do zapisu z przesłuchań dotarł Christopher Macht. Oto jego najnowsze odkrycie. Sięgnijcie po tę książkę – dostępną na swiatksiazki.pl - i poznajcie tajemnice jednej z najbardziej odrażających postaci w dziejach świata!


Christopher Macht - autor „Spowiedzi Hitlera” i innych książek z poczytnej serii „spowiedzi” znanych postaci historycznych


Christopher Macht (ur. 1976) jest niemieckim pisarzem polskiego pochodzenia. Wywodzi się z Pomorza Zachodniego, obecnie mieszka w Niemczech, w Brandenburgii. Od lat tropi zagadki drugiej wojny światowej i niemieckiego nazizmu. Odkrył i opublikował nakładem wydawnictwa Bellona zapiski z rozmów Adolfa Hitlera, Józefa Stalina, Josepha Goebbelsa czy Josefa Mengele, zbrodniczego lekarza z Auchwitz. Jego książki, pełne sensacji i tajemnic, cieszą się dużym powodzeniem wśród czytelników, szczególnie miłośników historii XX wieku. Można je kupić na swiatksiazki.pl.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Spowiedź Himmlera. Szczera rozmowa z twórcą obozów koncentracyjnych
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.