Star Wars: Ronin

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
42,49 zł Oszczędzasz 7,50 zł

Ronin to oryginalna próba wpisania gwiezdnowojennego świata w kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. Kliknij i kup książkę na stronie księgarni internetowej Świat Książki już teraz.


Warto zanurzyć się w to niesamowite uniwersum Gwiezdnych Wojen, w świat wojowników i świątyń, honoru i obietnic, a także świat, w którym – jak zwykle w odległej galaktyce – dobro ściera się ze złem


W odległym Cesarstwie wybucha powstanie. Dowodzi nim wojownik, który przysięgał wierność możnowładcy jednego z klanów Jedi. Zmęczony niekończącą się bratobójczą walką pomiędzy klanami, wsparty przez moce wiernej czarownicy, przyjmuje tytuł Lorda, pociąga za sobą również wielu naśladowców, którzy wkrótce dołączają do niego i zostają okrzyknięci Sithami. Jednak bunt ten nie trwa długo – już wkrótce Sithowie upadają, jednak wraz z nimi przepada stolica Cesarstwa – planeta Rei’izu...
Dwadzieścia lat później zagadkę owego tajemniczego zaginięcia próbuje rozwikłać nietypowa, wyjątkowo niedobrana drużyna: tajemniczy Ronin, wędrujący po obrzeżach Zewnętrznych Rubieży wraz ze swoim wiernym droidem, zadające wiele pytań i udzielające niewielu odpowiedzi Wędrowco, starsza kobieta potrafiąca pokonać niejednego młodszego wojownika oraz pilotka z bardzo nietypową misją. Odpowiedź na najważniejsze pytania, umykające ich świadomości, znajdą tylko, kiedy wejrzą w głąb siebie. Jednak czy znajdą na tyle siły i... czy warto?


Niekanoniczna powieść Ronin to oryginalna próba wpisania świata Gwiezdnych wojen w kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni

Ronin powstał jako pokłosie bardzo nietypowej, składającej się z dziewięciu odsłon antologii z 2021 roku. Nie była to jednak jedna z antologii książkowych, do których wielbiciele historii z odległej galaktyki są już przyzwyczajeni, a antologia krótkich filmów animowanych. Do jej stworzenia zaproszono najlepszych twórców anime, a efekt okazał się ciekawy. Pierwszy odcinek – Pojedynek – stanowiący inspirację dla Emmy Mieko Candon, pisarki japońskiego pochodzenia, został przyjęty z olbrzymim entuzjazmem nawet przez widzów stroniących od tego typu opowieści.Z uniwersum STAR WARS nakładem Wydawnictwa Olesiejuk ukazały się książki:
Star Wars. Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa
Seria „Eskadra Alfabet”:
Eskadra Alfabet
Puste Słońce
Cena zwycięstwa (wrzesień 2022)
Seria „Star Wars. Wielka Republika”:
Światło Jedi
Burza nadciąga
Na ratunek Valo
Próba odwagi
W ciemność
Pośród cieni
Seria „Dynastia Thrawna”:
Chaos
Wyższe dobro
Mniejsze zło
Seria „The Mandalorian”:
The Mandalorian
The Mandalorian. Sezon 2


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Star Wars: Ronin
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.