Opinie o Nas

Straszne opowiadania

  • -32%

Dostępność:

27,13 zł 39,99 zł Oszczędzasz 12,86 zł

Przerażające zdarzenia opisane przez autorkę kanału


STRASZNE HISTORIE NA FAKTACH

Obudziłeś się kiedyś o 3.00 nad ranem? Trudno spać w godzinie demonów, zwłaszcza gdy wokół łóżka maszerują dusze zmarłych.


Skrzypienie parkietu i trzeszczące szafki mogą być tylko przypadkiem, ale rzadko nim są.Książka, którą trzymasz w rękach, nie pozwoli ci zasnąć.


W listopadowy wieczór Julka znajduje naszyjnik z szafirem. Jest zachwycona. Nigdy nie widziała czegoś tak pięknego. Jeszcze tego samego wieczoru wisior niespodziewanie znika. Gdy się odnajduje, dziewczyna szaleje z radości. Nie wie, jak straszną historię skrywa drogocenna biżuteria. Zakładając naszyjnik ponownie, Julka podpisuje cyrograf i rozkręca mroczną spiralę niefortunnych zdarzeń.Mąż ciężarnej Leny ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Najbliżsi okazują się największym zagrożeniem, Lena nikomu nie może zaufać. Policja jest bezsilna. Zrozpaczona dziewczyna chwyta się ostatniej deski ratunku - seansu spirytystycznego, który wymyka się spod kontroli. Lena nie zdaje sobie sprawy, że nie da się bezkarnie otworzyć wrót do zaświatów.


Straszne opowiadania to mrożące krew w żyłach historie, których nie sposób wyjaśnić. Tym bardziej wstrząsające, że niektóre z nich inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami.Imiona bohaterów zostały zmienione.


STRACH POTRAFI PARALIŻOWAĆ


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Więcej informacji
Data wydania 30 paź 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Straszne opowiadania