Opinie o Nas

Suicide Squad – Tajna historia oddziału specjalnego X. Tom 6

  • -8%

Dostępność:

46,00 zł 50,00 zł Oszczędzasz 4,00 zł

Szósty i ostatni tom serii Suicide Squad – Oddział Samobójców z linii wydawniczej DC Odrodzenie. Obecnie Oddział Specjalny X jest lepiej znany jako Suicide Squad. Jednak niewiele osób wie, co się stało z pierwszym Oddziałem, który istniał w latach 50. XX wieku. Oryginalna drużyna, dowodzona przez Ricka Flaga seniora, broniła świata przed kosmitami, robotami, a nawet dinozaurami. Harley Quinn wraz z Suicide Squad będzie musiała dokończyć ostatnią misję swoich poprzedników!

Czerwony Potwór, największe zagrożenie z kosmosu, jakie do tej pory pojawiło się w Układzie Słonecznym, wydostaje się z więzienia na Księżycu. Pomiędzy nim a Ziemią staje Oddział Samobójców. Okazuje się jednak, że ktoś próbuje za wszelką cenę chronić tajemnicę związaną z Oddziałem Specjalnym X. Oto opowieść o tajemnicach, miłości, poświęceniu i kłamstwach. Po zakończeniu tej misji Suicide Squad już nigdy nie będzie taki sam!

Rob Williams (Unfollow) ujawnia utajnione rozdziały historii

Oddziału Samobójców w oszałamiającej opowieści, do której plansze stworzyli: Barnaby Bagenda (The Omega Men), Eleonora Carlini

(Doctor Who), Philippe Briones (Aquaman), Scot Eaton

(Swamp Thing) i Wilfredo Torres (Black Panther).


Więcej informacji
Data wydania 21 sie 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Suicide Squad – Tajna historia oddziału specjalnego X. Tom 6