Summer and July

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,50 zł 36,90 zł Oszczędzasz 3,40 zł
From the critically acclaimed author of Train I Ride and Echo’s Sister comes a moving story of friendship between two girls looking for some happiness in a world that can be a little cruel. Perfect for fans of Rebecca Stead, Ali Standish, and Erin Entrada Kelly.

Twelve-year-old Juillet is preparing for the worst summer ever. She and her mom are staying in the seaside neighborhood of Ocean Park, California, for a month, where her mom will be working at the local hospital and Juillet will be on her own, like always.

Her dad is off in Europe with his new girlfriend, and her best friend, Fern . . . well, Juiller isn’t allowed to talk to Fern anymore. Fern took the blame for Juillet’s goth-girl clothes and “not-real” fears, like sharks and rip currents and the number three.

Then Juillet meets Summer, a local surfer girl who knows the coolest people and places around town. With free-spirited and adventurous Summer, Juillet begins to come out of her shell and face the things weighing her down. But when Summer reveals her own painful secret, it’s Juillet’s turn to be the strong and supportive friend.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Summer and July
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.