Summer at the Highland Coral Beach

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
51,50 zł 56,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
Escape to the Highland Coral Beach and let the sunshine warm your heart...

Beatrice Halliday needs a holiday. Booking a trip to the Highlands on a whim, Beatrice hopes learning Gaelic in a beautiful Scottish coastal village will be just the change her life needs.

But Port Willow Bay isn’t exactly as the website promised... Instead of learning a new language, she’s booked in to learn the ancient skill of willow weaving, her hotel room is Princess and the Pea themed (with a stack of mattresses for her bed!) and her tutor is Atholl Fergusson, grumpy - but utterly gorgeous - landlord of the hotel where Beatrice is staying. Worse still, she’s the only one booked on the course, meaning lots of time spent up close with Atholl (and his mesmerising blue eyes).

But as Beatrice finds herself falling in love with Port Willow Bay and its people, and as she discovers the kind heart beneath Atholl’s stony exterior, can she really leave?

Escape to the beautiful Scottish Highlands with this utterly romantic, feelgood book; one visit to Port Willow Bay and you’ll want to come back! Fans of Sarah Morgan, Carole Matthews and Holly Martin will be captivated.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Summer at the Highland Coral Beach
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.