Summer Make Good (Deluxe Edition with Book)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
64,50 zł 69,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł
"Summer Make Good" była płytą długo wyczekiwaną po sukcesie "Finally We Are No One". Islandczycy przyznają, że na krążku jest na niej nieco więcej mrocznych barw, z pewnością jest on jednocześnie bardziej sugestywnie nastrojowy. Na "Summer Make Good" zależało im by w jak najbardziej naturalny sposób połączyć "żywe" instrumenty z elektroniką. Tym tłumaczyć można bogactwo instrumentacji -akordeon, melodyka, trąbka, skrzypce, banjo, chińska harfa i wiele innych dziwacznych wynalazków, które - trzeba przyznać, współgrają niezwykle swobodnie - a także dbałość o kompozycyjne szczegóły. Słychać na tej płycie klasyczne muzyczne wykształcenie członków zespołu, które na szczęście nie przytłumiło ich niezwykłej, młodzieńczej - melodycznej i aranżacyjnej wyobraźni. "Summer Makes Good" to jeden z tych albumów, które zyskują przy każdym uważnym słuchanu: na powierzchni niepokojąco urokliwy - kreujący aurę niczym z "Delicatessen" czy "Miasta zaginionych dzieci" Jeuneta, animacji Jana Svankmajera czy nawet opowieści Breci Grimm - z czasem jednak przykuwający uwagę bogactwem detali, intrygującym współbrzmieniami instrumentów, konstrukcją poszczególnych kompozycji. Múm brzmieniowo jasno określili się pomiędzy poszukiwaniami współczesnej elektroniki - i przywiązaniem do tradycji folku - europejskiego, i szczególnie, islandzkiego. Całość albumu muzycy nagrywali w opuszczonej stacji polarnej - latarnii Gardskagata.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Summer Make Good (Deluxe Edition with Book)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Hu Hviss - A Ship
2. Weeping Rock, Rock
3. Nightly Cares
4. The Ghosts You Draw on My Back
5. Stir
6. Sing Me Out the Window
7. The Islands Children's Children
8. Oh, How the Boats Drift
9. Small Deaths Are the Saddest
10. Will the Summer Make Good for All Our Sins?
11. Abandoned Ship Bells