Superwolves (Vinyl)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
124,00 zł 133,00 zł Oszczędzasz 9,00 zł
Piosenki, które tworzą Superwolves - drugi album duetu i pierwszy od wydanego w 2005 roku Superwolf, śmiało zanurzają się w wyobraźnię Matta i Bonny’ego. W klasycznym stylu Garcii-Huntera, Sweeney i „Prince” po raz pierwszy pracują osobno, znajdując drogę do siebie w swoich samotnych wyobrażeniach.

Teksty Bonnie’ego znajdują drogę do iskrzącego gitarowego umysłu Matta Sweeney'a, akordy i melodia były kształtowane, nagrywane szybko i luźno i wysyłane z powrotem do Prince'a, a następnie obie strony spotykały się, aby śpiewać, łączyć, wzmacniać i na koniec wykonywać je razem, spotykając się przed małą, niczego nie podejrzewającą publicznością. Następnie całość została tak dopasowana, by piosenki były gotowe do nagrania. To dopiero początek ich procesu fuzji, ponieważ słowa implikują wokalizacje, które mają przeciwdziałać i wspierać, a linie gitary sugerują pola harmoniczne. W tym procesie nowe stworzenie wyrasta ze starego. W imię tej współpracy gitara dzieli otwartą i płynną przestrzeń z wokalami, głosy śpiewają wraz z gitarami - każda chwila w życiu Superwolves to ekstrawagancja, kierowana jedynie jej potrzebą.Chemia bierze się z życia, przeżywanego osobno, w którym muzyka jest podstawowym pożywieniem. Słuchamy z wdzięcznością i podziwem, wiedząc, że do tego należymy. Tworzymy nasze wymarzone jaźnie z wiarą, że te jaźnie będą miały szansę na życie. Wiemy, co jesteśmy w stanie zrobić i po prostu potrzebujemy siebie nawzajem, by przywołać te wyobrażone języki do życia - Will OldhamUwielbiam wyzwania związane z pisaniem melodii, które Will śpiewa. Również zmagając się z tym wyzwaniem. Wiedząc, że głos Willa poniesie melodie sprawia, że sięgam wyżej i głębiej do melodii. Sprawia, że ??chcę dopasować to do partii gitary, która trzyma jego głos jak kielich z winem (lub krwią, czy czymkolwiek innym, co jest potrzebne do najlepszego życia). Uwielbiam też śpiewać harmonie i odpowiedzi na ten jego głos.- Matt SweeneyTa dwuosobowa ekipa zaczęła pracować nad albumem pięć lat temu. Pierwsza sesja odbyła się jednak około rok temu na Brooklynie w Strange Weather, a następnie w Butcher Shoppe w Nashville. Sweeney nadzorował miksowanie sesji na Brooklynie, zaś Oldham miksy w Nashville. Na płycie Sweeney śpiewa harmonie wokół głosu jego ulubionego wokalisty - Bonnie „Prince” Billy'ego i gra na wszystkich elektrycznych, akustycznych i basowych gitarach, które są miejscami wzbogacone przez Davida Fergusona (na basie), Mike’a Coltuna (na basie elektrycznym), Mdou Moctara (na gitarze prowadzącej), Ahmoudou Madassane (na gitarze rytmicznej), Souleymana Ibrahima, Ryana Sawyera i Petera Townsenda (na perkusji) oraz Mike’a Rojasa (na klawiszach).

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Superwolves (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.