Opinie o Nas

Sviatoslav Richter (The Complete Album Collection)

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
179,50 zł 219,99 zł Oszczędzasz 40,49 zł
Sony Classical ma zaszczyt zaprezentować unikalny – 18-płytowy zestaw nagrań jednego z najwybitniejszych pianistów XX wieku – Światosława Richtera (1915 – 1997), pochodzących z archiwów Columbia Masterworks oraz RCA Victor. Zestaw, stworzony specjalnie z okazji setnej rocznicy urodzin artysty zawiera zarówno nagrania studyjne, jak i koncertowe.

Uważany przez niektórych krytyków (P. Rattalino) za najwybitniejszego pianistę XX wieku Richter ukoronował swoją osobowością stuletnią tradycję wielkiej szkoły rosyjskiej. Jego styl można w największym skrócie określić jako par excellence romantyczny, ale skupiony na postaci kompozytora, a nie na jego wykonaniu.

Kiedy w 1960 roku Richter po raz pierwszy koncertował na zachodzie był już legendą w rodzinnym Związku Radzieckim. Jego ówczesne amerykańskie tournée zaowocowało nie tylko ugruntowaniem pozycji artysty na arenie międzynarodowej, ale pozostawiło kilka bezcennych nagrań, które znalazły się w naszym zestawie.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Sviatoslav Richter (The Complete Album Collection)
Twoja ocena
Ocena ogólna