Szkoła pod Żaglami

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
40,50 zł 49,00 zł Oszczędzasz 8,50 zł
"Szkoła pod Żaglami" to opowieść snuta przez trzech uczestników pierwszego rejsu Szkoły ("Śladami starych kultur"), zwanych "Kaczorami". Książka ilustrowana jest satyrycznymi rysunkami jednego z nich. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, co może Cię czekać na pokładzie Szkoły, koniecznie spraw sobie prezent i ją kup!


A to fragment książki:


"W czasie wachty popołudniowej pan Jacek przeprowadza poszukiwanie dewiacji. Jest to stworzonko, które siedzi w kompasie. Jak wygląda dewiacja, nikt dokładnie nie wie. Na jednym z rysunków dewiacji w zagranicznym podręczniku widziałem podpis "Kurve". Domyślam się, że nie jest to dla dewiacji obraźliwe. Charakterystyczną cechą dewiacji jest to, że wprowadza błąd w kompasach a w każdym inny. Dewiacja bardzo lubi nasze pasy bezpieczeństwa. Metalowe zaczepy i klamry, które je spinają, powodują, że błąd kompasu rośnie co znaczy, że dewiacja się wzmaga. Od tych wszystkich dochodzeń Jackowi w głowie zalęgła się dewiacja. Rozkaz jest taki, żeby do steru rozbierać się z pasów. Może odnajdzie się dewiacja."

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Szkoła pod Żaglami
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.