Szmeterlingi

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
29,00 zł 51,99 zł Oszczędzasz 22,99 zł
Dobra muzyka rockowa w Polsce to już powoli norma. Kolejne zespoły i projekty utrzymują poziom, którym możemy się chwalić całemu światu. Z całą pewnością pochwalić się będziemy mogli albumem Pawła Stankiewicza „Szmeterlingi”.

Materiał zawarty na płycie oscyluje na styku różnych gatunków: jazzu, awangardowego rocka czy współczesnej muzyki poważnej. Słychać tu zatem wpływy zarówno Ala Di Meoli jak i King Crimson, a nad wszystkim unosi się duch Franka Zappy. Niemały wpływ na tę twórczość ma zapewne dość szerokie spektrum artystów, z którymi miał, oraz w dalszym ciągu ma okazję współpracować ten gitarzysta. Wśród nich są tak odległe od siebie stylistycznie postaci, jak m.in. Paweł Mykietyn, Michał Bajor, Marek Piekarczyk, The Hilliard Ensemble,Yugopolis, Magda Umer czy Natalia Sikora. Jeżeli dodać do tego współpracę z teatrem Krzysztofa Warlikowskiego oraz wiele nagrań do filmów najważniejszych polskich reżyserów (Andzrej Wajda, Agnieszka Holland czy Jerzy Skolimowski) to jest to pewnie jakieś wytłumaczenie na eklektyczny oraz wymykający się prostym klasyfikacjom gatunkowym obraz całości.

Paweł Stankiewicz „Szmeterlingi” to autorski projekt Pawła K.dwooba Stankiewicza, do którego zaprosił swoich przyjaciół - znakomitych instrumentalistów: Maćka Szczycińskiego (gitara basowa, kontrabas), Bartka Krauza (akordeon) i Piotra Maślankę (perkusja).

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Szmeterlingi
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. The konstrukcja of k.dwoob
2. Gruby schmeterling
3. Chusteczka
4. Polski meolak
5. Je suis la haine
6. Lebensborn
7. Panie Tomaszu
8. Perspektywa