Opinie o Nas

Dostępność:

101,50 zł 119,99 zł Oszczędzasz 18,49 zł
Jak szybko znajdujesz pasujące słowa?

W grze Tagi każdy z uczestników stara się zebrać z planszy jak najwięcej kolorowych kulek. W tym celu będziemy musieli wymyślać hasła realizujące zadane kryteria: literę początkową oraz kategorię. Ale uwaga! Ogranicza nas czas oraz odpowiedzi innych graczy!

Jak to działa?

- Na planszy umieszczane jest 5 kategorii oraz 4 litery początkowe. W punktach przecięć liter oraz kategorii umieszczane są kulki.

- Uczestnicy kolejno rozgrywają swoje tury. Każda z nich trwa 15 sekund. Podczas trwania tury gracz może zdobyć dowolną ilość kulek – tyle, ile słów uda mu się poprawnie podać.

- Jeśli gracz odgadł ostatnie hasło z danej kategorii, dodatkowo otrzymuje również jej kartę, która zapewni mu dodatkowe punkty na koniec gry.

- Pojedyncza runda kończy się w momencie, gdy na planszy skończą się kulki lub żaden z graczy nie będzie w stanie podać poprawnego słowa. Rozgrywa się tyle rund, ilu uczestników zasiadło do zabawy.

Dlaczego pokochasz tę grę?

- To naprawdę przyjemna wariacja na temat gier słownych, w której trenujemy nasz umysł i zdolności językowe.

- Aby rozpocząć zabawę, nie musimy znać wielu zasad, a sama gra jest bardzo uniwersalna.

- Połączenie zadań kreatywnych z presją czasu zawsze prowadzi do ciekawych pomyłek, a co za tym idzie – masy śmiechu i dobrej zabawy.

Liczba graczy: 2-4 osób
Wiek: od 10 lat
Czas rozgrywki: ok. 20-40 min.

Więcej informacji
Data wydania 28 lut 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tagi