Tajemnica z Auschwitz

  • -32%
  • Polecamy
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
30,32 zł 44,90 zł Oszczędzasz 14,58 zł

„Tajemnica z Auschwitz” – nowe wydanie bestsellerowej książki Niny Majewskiej-Brown!


Kliknij i kup ją na stronie księgarni internetowej Świat Książki już teraz.


Nina Majewska-Brown opowiedziała historię skrywanej przez siedemdziesiąt pięć lat tajemnicy młodej kobiety. Powieść przedstawia wzruszające i dramatyczne dzieje Stefanii Stawowej, którą los po wielekroć doświadczał w okrutny sposób. Pierwsze wydanie książki „Tajemnica z Auschwitz” natychmiast stało się sukcesem, utrzymując się na „topkach” sprzedażowych kilkanaście miesięcy.


„Tajemnica z Auschwitz” – tę historię napisało życie!


Stefania Stawowy doświadczyła piekła za życia. Była żoną znanego partyzanta AK i trafiła za niego do Auschwitz. Zakładniczka i ofiara „męskiej” wojny sama znalazła się na froncie. Jej wojna to obozowe baraki, place apelowe i kilometry drutów pod napięciem. Głód, selekcja i ciągłe zagrożenie śmiercią. Paniczny strach o dzieci, wyrzuty sumienia i ból.


A jednak przetrwała. Przeżyła gehennę Auschwitz, Ravensbrück, Flossenbürg. Przeszła „marsz śmierci” do Zwodau, gdzie wreszcie odzyskała upragnioną wolność. Duża w tym zasługa Jürgena – esesmańskiego strażnika, który, jak ona, zostawił w domu dwie małe córeczki. Czy to, co ich połączyło, to jeszcze przyjaźń czy już miłość?


Opowieść o tym, że nie zawsze tych, których się kocha najbardziej, rzeczywiście kochać się powinno i że nie zawsze miłość znajdujemy tam, gdzie jej szukamy. To dramatyczna historia rodziny, której blizny do dziś są widoczne w relacjach między siostrami, w strachu, w nigdy niegasnącym przekonaniu o krzywdzie. Książka o tym, jak miłość do ojczyzny konkuruje z miłością do najbliższych, stawiająca pytanie: dlaczego ta pierwsza wygrywa.


Nina Majewska-Brown – życie i twórczość


Ukończyła polonistykę na UAM w Poznaniu, przez wiele lat pracowała w agencjach reklamowych oraz wydawnictwach, promując największych autorów literatury polskiej i zagranicznej.


W 2015 roku szturmem wdarła się na listy bestsellerów przebojową książką „Wakacje”. Znana z hitowych powieści obyczajowych, m.in. „Nina”, „Mąż na niby”, „Żona na zamówienie”, „Tylko dla dorosłych”, „Tylko tu i teraz”, ma też na swoim koncie ciepło przyjęty przez czytelników kryminał „Grzech” oraz sagę historyczną „Zakładnicy wolności”.


Największy sukces odniosły powieści będące pokłosiem jej zainteresowań historią: „Tajemnica z Auschwitz”, „Anioł życia z Auschwitz”, „Dwie twarze. Życie prywatne morderców w Auschwitz” oraz „Ostatnia więźniarka z Auschwitz”.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Tajemnica z Auschwitz
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.