Tarcza Szerni. Księga Całości. Tom 9

 • -33%
 • nowość
 • Bestseller
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
47,02 zł 69,90 zł Oszczędzasz 22,88 zł
„Tarcza Szerni. Księga Całości” to 9. tom bestsellerowej serii Feliksa W. Kresa. Kup ją w konkurencyjnej cenie na stronie księgarni internetowej Świata Książki.

Upadek świata Szerni

„Tarcza Szerni” to kolejna z powieści bestsellerowej serii „Księga Całości”. Sytuacja Szerery nie nastraja optymizmem – zdaniem niektórych jej świat się rozpada. Kolejne Pasma spektakularnie upadają, miasta zostają zalane przez wielkie fale, a magiczne przedmioty tracą swoje niezwykłe właściwości. Poszukiwanie winnego (albo – do czego przychyla się większość – winnej) trwa w najlepsze. Tylko… czy sprawcą tego całego okrutnego zamieszania jest naprawdę ona?
„Tarcza Szerni” będzie doskonałą lekturą na wieczór dla miłośników mocnej i pogłębionej psychologicznie fantastyki. Feliks W. Kres błyskotliwie przedstawia w niej mechanizmy działania władzy, pokazując, do czego doprowadzić może ludzka namiętność i żądza posiadania dóbr i wpływów. Sięgnij po nią i sprawdź, jakie jeszcze tajemnice kryje w sobie magiczny świat Szereru.

Cykl „Księga Całości” – książki w kolejności chronologicznej

 • „Północna granica”
 • „Król Bezmiarów”
 • „Grombelardzka legenda – Serce Gór”
 • „Grombelardzka legenda – Wstęgi Aleru”
 • „Pani dobrego znaku t. 1 – Wieczny pokój”
 • „Pani Dobrego Znaku t.2 – Wieczne cesarstwo”
 • „Porzucone Królestwo”
 • „Żeglarze i Jeźdźcy”
 • „Tarcza Szerni”.

Powrót Mistrza, czyli kilka słów o Feliksie W. Kresie

Feliks W. Kres to pisarz, który swój debiut literacki zaliczył już 40 lat temu, bo w 1983 roku. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzało opowiadanie „Mag”, które zostało nadesłane przez niego w ramach jednego z konkursów na łamach miesięcznika „Fantastyka”. Szczególną popularność przyniósł mu cykl powieści i opowiadań o Szererze. Jego powstanie nie obyło się jednak bez problemów, ponieważ w 2010 roku pisarz ogłosił zawieszenie swojej działalności pisarskiej. Na powrót Kresa miłośnicy jego twórczości musieli czekać aż 11 lat, kiedy to pisarz postanowił dokończyć „Księgę Całości”.
Kres to pisarz ceniony zarówno przez czytelników, jak i krytyków, o czym mogą świadczyć zdobyte przez niego liczne nagrody literackie. Jedną z nich jest prestiżowa nagroda im. Janusza A. Zajdla za najlepszą powieść 1992 roku.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Tarcza Szerni. Księga Całości. Tom 9
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.