Opinie o Nas

Taryfikator mandatów i punktów karnych 2019

  • -17%

Dostępność:

16,50 zł 19,90 zł Oszczędzasz 3,40 zł
Przepisy ruchu drogowego w pigułceNie tylko dla prawników: taryfikator mandatów to must-have w biblioteczce wszystkich odpowiedzialnych kierowców – także tych przyszłych, przygotowujących się do teoretycznego egzaminu na prawko. W publikacji znajdziesz komplet praktycznych informacji na temat przebiegu kontroli drogowych, wysokości grzywien za konkretne wykroczenia oraz drogi ich egzekwowania.

Taryfikator mandatów – wszystko w jednym miejscuNajwiększym atutem publikacji jest jej czytelność. Zapomnij o zniechęcającej ścianie tekstu: naruszenia przepisów, odpowiadające im kody oraz wysokość grzywien i liczba punktów karnych zostały zebrane w funkcjonalnej tabeli. Przejrzysty układ treści i kolorowe grafiki znaków drogowych znacznie ułatwiają wyszukiwanie – wystarczy rzut oka, by sprawdzić informacje, których potrzebujesz w danej chwili.


„Taryfikator mandatów i punktów karnych” – co znajdziesz w publikacji?


- aktualny wykaz naruszeń przepisów ruchu drogowego i liczbę punktów odpowiadającą tym naruszeniom

- wysokość grzywien określonych w załączniku do Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń

- przepisy dotyczące postępowania mandatowego

- przepisy o kontroli ruchu drogowego

- przepisy dotyczące grzywien za naruszenia ustawy o ruchu drogowym

Więcej informacji
Data wydania 19 sie 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Taryfikator mandatów i punktów karnych 2019