The Air Raid Girls at Christmas

 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
38,00 zł Oszczędzasz 3,90 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

A wonderful new Christmas story of friendship, love and duty in wartime by the author of The Air Raid Girls, for fans of Elaine Everest and Rosie Hendry.


November, 1941.

Christmas is coming... and despite the blackout, shortages and a constant threat of air raids, the inhabitants of Kelthorpe on the Yorkshire coast are determined that war won't stop them celebrating.

The run-up to Christmas sees sisters Connie and Lizzie, and their good friend Pamela, busier than ever. Between their jobs, carol-singing rehearsals with the church choir and night shifts doing their bit as Air Raid Wardens and ambulance drivers, it's all go.

But when Connie and Lizzie's dear dad falls ill, their sweethearts Tom and Bill are called up by the Royal Navy for dangerous mine-sweeping duties, and Pamela's sweetheart Fred is targeted by vicious locals, the girls have to believe in miracles to keep soldiering on.

Can their dearest wishes come true this Christmas?


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Air Raid Girls at Christmas
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.